خانه مطبوعات البرز توانست از اعتبارات ملی بهره‌مند شود
کد خبر: 1101925
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004cez
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۵
مدیرعامل خانه مطبوعات استان البرز:
مدیرعامل خانه مطبوعات استان البرز با قدردانی از نگاه بلند دولت‌سیزدهم به عرصه فرهنگ‌و‌رسانه گفت ۴۰ میلیارد ریال از محل سفر رئیس‌جمهور به ساختمان نیمه‌تمام خانه مطبوعات البرز اختصاص یافت. در زمان سفر آیت‌الله رئیسی و هیات دولت به استان البرز، خانه مطبوعات البرز طی نامه‌ای از رئیس‌جمهوری برای تکمیل ساختمان نیمه‌کاره خانه مطبوعات درخواست اعتبار شده بود.

رضا عباس‌زاده اظهار داشت : در زمان سفر آیت‌الله رئیسی و هیات دولت به استان البرز، خانه مطبوعات البرز طی نامه‌ای از رئیس‌جمهوری برای تکمیل ساختمان نیمه‌کاره خانه مطبوعات درخواست اعتبار شده بود. 

وی تصریح کرد:با نگاه بلند رئیس‌جمهور، خانه مطبوعات البرز توانست از اعتبارات ملی بهره‌مند شده و ما را به داشتن یک ساختمان برای اصحاب رسانه امیدوار کرد.

عباس‌زاده افزود :اکنون با اختصاص این‌اعتبار، پس از چند سال رکود، گشایش اعتباری برای تکمیل این ساختمان نیمه‌تمام فراهم شده است.»
وی بیان داشت: چندی پیش نیز در جریان بازدید دکتر مجتبی عبداللهی ،استاندار البرز از ساختمان خانه مطبوعات البرز، یک میلیارد تومان اعتبار برای ادامه احداث این بنا اختصاص یافت.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان البرز گفت :ساختمان خانه مطبوعات البرز در چهار طبقه با زیر بنای یک هزارو 200 متر مربع در حال ساخت است که امیدواریم به تخصیص اعتبار بتوانیم هرچه سریع‌تر آن را تکمیل و در اختیار اصحاب رسانه قرار دهیم.


مدیرعامل خانه مطبوعات استان البرز در پایان تاکید کرد: به‌طور قطع نگاه بلند دولت سیزدهم به عرصه رسانه موجب امید آفرینی و نشاط فرهنگی شده و امیدواریم بتوانیم تلاش‌های دولت‌مردان را در خدمت به مردم به خوبی پاس بداریم ضمن آنکه به حکم وظیفه ذاتی از انعکاس مطالبات مردم به مسوولان برای ساختن ایرانی آباد دریغ نخواهیم کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار