پایان تلخ جلسه دادگاه رسیدگی به اعاده دادرسی محیط بان نجفی/جزئیاتی از پرونده محیط بان مقتول
کد خبر: 1100622
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004cJy
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۶
برومند نجفی محیط بان ۲۴ ساله متهم به قتل یک شکارچی، امروز در جریان دادگاه رسیدگی به اعاده دادرسی پرونده اش در مقابل دادگاه کشته شد.
برومند نجفی محیط بانی که از سال ۱۳۹۹ به علت شلیک به شکارچی غیرمجاز، متهم به قتل وی بود امروز در مقابل در مقابل مجتمع قضایی کرمانشاه بعد از برگزاری جلسه دادگاه اعاده دادرسی از سوی پدر مقتول کشته شد.

این محیطبانان کرمانشاهی متولد ۱۳۷۷ بود. وی در مرداد ماه ۱۳۹۹ در منطقه‌ای حفاظت شده منطقه بیستون کرمانشاه با یک شکارچی غیرمجاز مواجه می‌شود و به سمت او شلیک می‌کند در این بین شکارچی کشته می‌شود.

بعد از شکایت و تحقیقات به عمل آمده از سوی خانواده مقتول، مراجع قضایی در نهایت دادگاه حکم اعدام را برای برومند نجفی صادر کرد و این حکم به دیوان عالی کشور رفته و در آن نیز تایید شده است.

محیط بان برومند نجفی به اتهام قتل زندانی و در آبان ۱۴۰۰ به قصاص محکوم شد.

اما فرمانده یگان حفاظت محیط زیست درخواست اعاده دادرسی محیط بان کرمانشاهی توسط دیوان عالی کشور را دنبال کرد.

سرهنگ جمشید محبت خانی گفته بود: درخواست اعاده دادرسی محیط بان کرمانشاهی برومند نجفی توسط دیوان عالی کشور پذیرفته شده و حکم اعدام برومند نجفی متوقف شده است.

فرمانده یگان محیط زیست امروز در گفتگو با خبرنگار فارس از کشته شدن محیط‌بان برومند نجفی در جریان برگزاری جلسه دادگاه رسیدگی به اعاده دادرسی پرونده، توسط پدر فرد مقتول و در مقابل مجتمع قضایی کرمانشاه، خبر داد.

وی با اشاره به اینکه این جنایت بعد از خروج محیط بان برومند و در جریان انتقالش به زندان رخ داد، گفت: پدر مقتول هم اکنون فراری است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار