تفاهم نامه همکاری علمی شرکت آبفا و پارک علم و فنآوری قزوین امضا شد
کد خبر: 1097107
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004bPH
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۵

به منظور تقویت و توسعه همکاری‌های علمی و پژوهشی، تفاهم نامه مشترکی بین داراب بیرنوندی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین و جعفر احمدی، رئیس پارک علم و فناوری قزوین، امضا شد.

داراب بیرنوندی مدیرعامل آبفای استان قزوین در جلسه ای که به همین منظور در پارک علم و فنآوری قزوین برگزار شد گفت: شرکت آبفا در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در استفاده از شرکت های دانش بنیان و نیز وظایف تعریف شده آماده اجرای پروژه های پژوهشی در زمینه های آب، فاضلاب، امور مشترکین و برنامه ریزی برای رفع مشکلات مردم و کمک به توسعه استان است.

ثییییی

 

بیرنوندی افزود: رفع چالش های اداری و حمایت از جوانان پژوهشگر استان که در قالب شرکت های دانش بنیان فعالیت می کنند از برنامه هایی است که به طور جدی در این شرکت دنبال می شود و در این زمینه نیازهای پژوهشی در اختیار پژوهشگران عرصه صنعت آب و فاضلاب قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: بر اساس تجربه های گذشته، پیشبرد امور بر اساس تحقیقات می تواند موجب کاهش هزینه ها، افزایش کیفیت و بهره وری، تسهیل و تسریع در ارائه خدمات و در نهایت رضایت مندی مردم شود.

در ادامه جعفر احمدی رئیس پارک علم و فناوری قزوین اظهارداشت: از طریق ستاد اقتصاد دانش بنیان که به ریاست استاندار فعالیت می کند در حال دسته بندی و الویت بندی نیازهای پژوهشی استان هستیم و در این زمینه توجه به چالش های صنعت آب و فاضلاب جایگاه ویژه ای دارد. 

  احمدی بیان کرد: معرفی و فراهم کردن زمینه همکاری مشترک با شرکت های دانش بنیان فعال در زمینه آب و فاضلاب، تشکیل اتاق فکر مشترک، انجام اولویت های پروژه های پژوهشی و نظارت بر پروژه‌های تحقیقاتی از جمله موضوعاتی است که می تواند پایه همکاری های این پارک و شرکت آبفا قرار گیرد.

وی توجه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به موضوع تولید دانش بومی و نامگذاری امسال به نام « تولید, دانش بنیان و اشتغال» را هوشمندانه دانست و خاطر نشان کرد: کشورهای توسعه یافته از این طریق به خلق دانش و ثروت رسیده اند و ما هم می توانیم با حمایت از شرکت های دانش بنیان در مسیر توسعه و پیشرفت بیش از پیش در دنیا گام برداریم.

در ادامه تفاهم نامه همکاری شرکت آبفای استان و پارک علم و فنآوری قزوین توسط مدیران امضا شد. 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار