ضرورت یکپارچه‌سازی محتوای تصویری شهر در مناسبت‌ها و رویدادهای تاریخی
کد خبر: 1094843
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004aol
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳
سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری کرج تأکید کرد
معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج با اشاره به اهمیت تبلیغات محیطی در مناسب‌ها و رویدادهای تاریخی در ترویج فرهنگ اسلامی، بر ضرورت یکپارچه‌سازی محتوای تصویری این تبلیغات تأکید کرد.

محسن برجی در جلسه همفکری تبلیغات فضای شهری در مناسبت‌ها و رویدادهای تاریخی، ضمن اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص نام‌گذاری سال مبنی بر تولید، دانش‌بنیان و اشتغال آفرین، اظهار داشت: باید به سمت تولید محتوای تصویری و یکپارچه‌سازی فضای مجازی و فضای شهری رفت.

وی همچنین به‌ضرورت یکپارچه‌سازی استندها و بنرها با هدف جلوگیری از آلودگی بصری، هزینه‌های اضافی و آلودگی‌های زیست‌محیطی اشاره کرد و گفت: با توجه به اهمیت ترویج فرهنگ اسلامی در جوامع کنونی که غربی‌ها سعی در نفوذ در فرهنگ ایران دارند، باید طراحی هنری و اسلامی در بنرها و استندها دیده شود.

این مسئول در ادامه از نقش طراحی، ساخت و جانمایی المان‌ها در سطح شهر سخن گفت و افزود: با توجه به اینکه المان‌ها تأثیرزیادی در فرهنگ‌سازی دارند، می‌توان در هر منطقه با توجه به جمعیت و فرهنگ آن منطقه المان مناسب نصب کرد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی همچنین از بهره‌گیری از فضای مجازی جهت توسعه تبلیغات و ترویج فرهنگ اسلامی سخن گفت و افزود: امروزه فضای مجازی تأثیر بیشتری روی جوانان می‌گذارد و با توجه به اینکه در ترویج و نهادینه شدن فرهنگ اسلامی، جوانان جامعه هدف هستند، ضروری است تا از این فضا در تحقق این مهم بهره بیشتری ببریم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار