عظیم زاده: فرش را تکان خواهم داد
کد خبر: 1073531
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004VH1
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۷
رئیس اتحادیه فروشندگان فرش دستباف تبریز گفت: با حمایت های دولت می‌توان در جهت رونق تولید و صادرات فرش دستباف گام‌های بلندی برداشت.

احد عظیم زاده در دیدار با عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی گفت: قول می دهم در تبریز و آذربایجان شرقی سرمایه‌گذاری کرده و در بهبود وضعیت بیکاری و تقویت اقتصادی استان هر چه در توان داشته باشم خدمت گذار باشم. 
این کارآفرین و صادر کننده نمونه کشور با اشاره به حمایت دولت از سرمایه‌گذاری و رفع مشکلات و موانع پیرامون مسائل اقتصادی، افزود: آمادگی دارم در بخش های مختلف اقتصادی و در کنار آن در هنر صنعت فرش دستباف سرمایه گذاری کنم.
وی با اشاره به ظرفیت های بالقوه استان آذربایجان شرقی و لزوم بهره مندی از فرصت ها و حمایت های ایجاد شده توسط دولت ادامه داد: در چند ماه آینده سرمایه گذاری خود را در شهر تبریز آغاز خواهیم کرد.
عظیم زاده با تاکید بر حل مشکل بیکاری و انجام اقدامات عملی در این خصوص گفت: کار آفرینی و اشتغالزایی موتور محرک رونق اقتصادی بوده و حمایت های بخش های مختلف دولتی بازوان قدرت و پیشران آن است امیدواریم با سرمایه‌گذاری مناسب در ماههای آینده شاهد کاهش بخشی از بیکاری جوانان باشیم.

عابدین خرم استاندار آذربایجان شرقی با اعلام آمادگی برای حمایت های همه جانبه از سرمایه‌گذاری و رفع موانع اقتصادی، بر اجرای فرامین مقام معظم رهبری در خصوص رفع موانع تولید و حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی تاکید کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار