خروج تدریجی اورژانس از واکسیناسیون کرونا
کد خبر: 1065322
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004T8c
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۷
رئیس اورژانس کشور خبر داد
رئیس سازمان اورژانس کشور از خروج قدم به قدم و تدریجی اورژانس از امر واکسیناسیون کرونا خبر داد و گفت: جایگاه‌ها را در اختیار بسیج و معاونت درمانی دانشگاه‌ها قرار می‌دهیم.
سرویس جامعه جوان آنلاین: دکتر جعفر میعادفر درباره آخرین وضعیت پایگاه‌های واکسیناسیون سازمان اورژانس کشور و برنامه‌ای که در انتظار این پایگاه هاست، اظهار کرد: واکسیناسیون در شرح وظایف اورژانس نیست و سازمان اورژانس با توجه به اینکه حرکت جهادی از طرف مقام عالی وزارت شروع شد، در واقع به کمک معاونت بهداشتی وزارت خانه آمده بود.

وی ادامه داد: همانطور که نیرو‌های مسلح، ارتش، سپاه و بسیج به کمک آمدند ما نیز در این وضعیت واکسیناسیون که از دنیا نیز عقب هستیم احساس کمک کرده و حدود ۲۷ ایستگاه واکسیناسیون را در تهران راه اندازی کردیم. همچنین در هر استان یک ایستگاه راه اندازی شد.

رئیس سازمان اورژانس کشور اظهار کرد: حالا که واکسیناسیون سبک شده و تعداد مراکز زیادتر شده است، کم کم قصد داریم که به وظایف ذاتی خود بپردازیم و جایگاه‌ها را در اختیار بسیج و معاونت درمانی دانشگاه‌ها قرار دهیم تا بازگردیم و کار خودمان را انجام دهیم.

میعادفر افزود: البته پایگاه‌ها را حذف نمی‌کنیم، اما در اختیار معاونت بهداشتی قرار می‌دهیم. آن‌ها با تشخیص خودشان برای آن تصمیم گیری خواهند کرد.
منبع: ميزان
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار