همسایه متوهم، جای صهیونیست‌ها سیلی می‌خورد
کد خبر: 1064911
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004T1z
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۶
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس اظهار کرد: دلخوشی و توهم برخی کشور‌های همسایه به حضور بیگانگان خصوصاً رژیم صهیونیستی، موجب تأسف است، باید بدانند در صورت ماجراجویی سیلی محکمی خواهند خورد، متأسف هستیم که برخی کشور‌های همسایه در چاهی که خود کنده‌اند، خواهند افتاد.
به گزارش ایسنا، حسین نوش‌آبادی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: ۳۶ مأموریت برای نیروی انتظامی جمهوری اسلامی تعریف شده که نشانه اهمیت جایگاه این نهاد انتظامی در کشور است. جمهوری اسلامی ایران امروزه جزو امن‌ترین کشور‌های جهان محسوب می‌شود و این محصول فداکاری و رشادت نیرو‌های مسلح و نیروی انتظامی و سایر حوزه‌های دفاعی و امنیتی کشور است. امروز پلیس با شعار پلیس هوشمند و امنیت پایدار، تلاش‌های قابل توجهی در توسعه امنیت عمومی، امنیت اقتصادی و امنیت اخلاقی جامعه انجام داده و مظهر اقتدار و عزت و امنیت کشور شده است. نوش‌آبادی اظهار کرد: رویکرد امنیت مردم‌محور با تکیه بر توانایی‌های نیروی انتظامی بسیار ارزشمند است. ایران اسلامی با ۱۵کشور همسایه است و نزدیک ۹هزار کیلومتر مرز مشترک با همسایگان خود دارد و همواره اعلام کرده است از قدرت دفاعی و توانمندی‌های نظامی خود در ایجاد ثبات و امنیت منطقه استفاده خواهد کرد.
نوش‌آبادی با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری خاطر نشان کرد: دلخوشی و توهم برخی کشور‌های همسایه به حضور بیگانگان خصوصاً رژیم صهیونیستی، موجب تأسف است، باید بدانند در صورت ماجراجویی سیلی محکمی خواهند خورد، متأسف هستیم که برخی کشور‌های همسایه در چاهی که خود کنده‌اند، خواهند افتاد. نماینده دیار۱۵خرداد افزود: دشمنان این کشور، خیلی از توانمندی‌های ایران را ندارند، قدرت دفاعی و بازدارندگی جمهوری اسلامی اجازه کوچک‌ترین تعرض را به بیگانگان نخواهد داد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار