نیروهای دامپزشکی سربازان گمنام عرصه بهداشت و سلامت جامعه هستند
کد خبر: 1064639
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Sxb
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸
نماینده ولی فقیه در شهرستان کاشان:
آیت الله سلیمانی و همراهان به مناسبت 14 مهر ماه، روز ملی دامپزشکی در سال جاری، از شبکه دامپزشکی شهرستان کاشان بازدید و طی نشستی صمیمانه با مسئولین و کارکنان شبکه های دامپزشکی شهرستان های کاشان و آران و بیدگل به گفتگو پرداختند.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین اصفهان،به نقل از روابط عمومی شبکه دامپزشکی کاشان؛ به مناسبت ۱۴ مهر روز ملی دامپزشکی، ایت الله عباسعلی سلیمانی نماینده ولی فقیه در شهرستان کاشان با همراهی جواد نائینی کفیل و نماینده رئیس مجلس شورای اسلامی در منطقه کاشان و آران و بیدگل، مهندس رضا مظلومی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان کاشان، از این شبکه بازدید نمودند.

آیت الله سلیمانی نماینده ولی فقیه در شهرستان کاشان، کشاورزی و دامداری را از مشاغل انبیا معزز و از شریفترین شغلها برشمرد و با اشاره به اینکه نیروهای دامپزشکی سربازان گمنام عرصه بهداشت و سلامت جامعه هستند، در خصوص رفع مشکلات رفاهی و کمبود بودجه های دامپزشکی از کفیل و نماینده ریاست مجلس شورای اسلامی درخواست پیگیری جدی نمود.

وی در ادامه تصریح کرد:: امروزه، کشوری پیشرفته محسوب می شود که کشاورزی آن کشور جلوتر از سایر صنایع، پیشرفت کرده باشد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان کاشان با قدردانی از زحمات جهادی کارکنان دامپزشکی، آنها را سربازان خط مقدم پیشگیری از  بیماریهای دامی و بیماریهای مشترک بین انسان و دام و بالطبع حافظ سرمایه کشاورزی و دامداری کشور عزیز  ایران اسلامی دانست.

دکتر عباس شاه میرزایی رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کاشان نیز از تشریف فرمایی نماینده مقام معظم رهبری و کفیل و نماینده ریاست مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی و ابراز نمود: ان شالله توصیه ها و رهنمودهای معظم له سرلوحه پرسنل خدوم دامپزشکی قرار می گیرد و در سایه توجه ایشان، مشکلات و کاستی های حوزه دامپزشکی نیز مرتفع می گردد.

در پایان این نشست صمیمانه، جواد نائینی کفیل و نماینده رئیس مجلس شورای اسلامی با اهدای لوح به کارکنان شبکه های دامپزشکی شهرستان کاشان و آران و بیدگل، از خدمات ارزنده آنان در زمینه بهداشت و سلامت جامعه تقدیر نمود.

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی