مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم برگزار شد
کد خبر: 1061181
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004S3p
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۹
مدیر کل اوقاف لرستان:
حجت الاسلام طباطبایی با اشاره به برگزاری مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم با رقابت 73 نفر گفت: از این تعداد 14 نفر به مرحله کشوری راه می یابند.

حجت الاسلام سیدمحمد طباطبایی، در گفت و گو جوان از لرستان، با اشاره به اینکه مرحله شهرستانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم استان لرستان تیرماه ۱۴۰۰ در  سه ناحیه برگزار شد، بیان داشت: در مرحله استانی مسابقات قرآن کریم ۷۳ نفر شامل ۴۰ نفر مرد و ۳۳ نفر زن رقابت داشتند.

مدیر کل اوقاف لرستان افزود: این مرحله از رقابت‌ها روزهای چهار شنبه و پنجشنبه ۱۰و ۱۱ شهریور در حسینیه حبیب بن مظاهر (ع) خرم آباد برگزار ‌شد.

وی با بیان اینکه برندگان این رقابت‌ها به مسابقات کشوری راه می‌یابند، ابراز کرد: نفرات برتر مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف و امور خیریه در مرحله استانی شرکت داشتند.

حجت الاسلام طباطبایی خاطرنشان کرد: بر اساس آئین نامه برگزاری مسابقات علاوه بر نفرات برتر مرحله شهرستانی، نفرات اول مسابقات استانی سال قبل اوقاف در رشته‌های حفظ ۱۰، ۲۰ و حفظ کل قرآن، قرائت ترتیل و تحقیق و نفرات برتر مسابقات سایر دستگاه‌ها با دارا بودن شرایط مندرج در آئین نامه نیز به صورت مستقیم و بدون شرکت در مرحله شهرستانی برای رقابت در مرحله استانی شرکت داشتند.

وی عنوان داشت: رشته‌های حفظ پنج، ۱۰، ۲۰ و کل قرآن، قرائت ترتیل و قرائت تحقیق و دعاخوانی و رشته اذان به مثابه یکی از رشته‌های تخصصی برادران بخش‌های این رقابت در نظر گرفته شده بود.

حجت الاسلام طباطبایی بیان کرد: چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم استان لرستان با هدف ارتقای فرهنگ دینی و قرآنی برگزار شد.

مدیرکل اوقاف لرستان با بیان اینکه در مجموع ۱۴ نفر از این شرکت کنندگان به عنوان نفرات برتر این مسابقات معرفی شدند، خاطرنشان کرد: نفرات برتر برای حضور در مسابقات نیمه نهایی کشوری از سوی سازمان اوقاف اعلام خواهند شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار