رژه شناوران سپاه در خلیج فارس
کد خبر: 1060794
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Rxa
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۲
در سالروز شهادت رئیسعلی دلواری صورت گرفت

در سالروز شهادت رئیسعلی دلواری و روز ملی مبارزه با استعمار، مردم ساحل‌نشین استان بوشهر با رژه شناور‌ها در خلیج فارس اقتدار دریایی خود را برای صیانت از مرز‌های دریایی به نمایش گذاشتند.
به گزارش تسنیم، در سالروز شهادت رئیسعلی دلواری و روز ملی مبارزه با استعمار، رژه دریایی شناور‌ها در ساحل خلیج فارس دلوار زادگاه سردار بزرگ مبارزه با استعمار با شکوه خاصی برگزار شد.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در این آیین در گفت‌وگویی با تسنیم در تنگستان با گرامیداشت سالروز شهادت رئیسعلی دلواری سردار بزرگ مبارزه با استعمار اظهار داشت: به‌پاس گرامیداشت یاد شهید رئیسعلی دلواری رژه نمایش قدرت دریایی در خلیج فارس در محدوده ساحل دلوار تنگستان زادگاه این شهید والامقام با مشارکت شناور‌های مردمی، منطقه دوم نیروی دریایی سپاه و بسیج دریایی برگزار شد.
سردار رمضان زیراهی با اشاره به مشارکت بیش از ۱۵۰ فروند شناور در رژه قدرت دریایی در روز ملی مبارزه با استعمار تصریح کرد: ۳۰ شناور سنگین، ۱۲۰ شناور سبک مردمی و تعدادی شناور بسیج دریایی و پایگاه شهید رئیسعلی دلواری منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران در رژه یادشده قدرت دریایی خود را به نمایش گذاشتند.
وی با بیان اینکه هر سال به مناسبت روز ملی مبارزه با استعمار برنامه‌های متنوعی در سراسر کشور از جمله استان بوشهر برگزار می‌شود، گفت: همان‌گونه که رئیسعلی دلواری و یارانش شجاعانه دشمن زمان خود را به ستوه آوردند، اکنون فرزندان این مرز و بوم دشمنان را در خلیج فارس به زانو درآورده‌اند.
فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران از امنیت خلیج فارس با رصد و پایش شبانه‌روزی این نیرو خبر داد و اعلام کرد: نیروی دریایی سپاه پاسداران اکنون در اوج آمادگی دفاعی برای اجرای مأموریت‌ها قرار دارد. زیراهی خلیج فارس را برای دوستان امن و برای دشمنان ناامن دانست و تأکید کرد: نیروی دریایی سپاه که شبانه‌روز تردد و تحرکات شناور دشمنان را در خلیج فارس رصد می‌کند، اگر خطایی محاسباتی انجام دهند با آنان به‌شدت و با قدرت بالا برخورد می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار