شهرداری اصفهان 3 میلیارد و 800 میلیون تومان به پلیس راهور پرداخت کرد
کد خبر: 1056398
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Qog
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹
وفاق بین بین شهرداری و پلیس راهور ناجا استان اصفهان ؛
قدرت الله نوروزی گفت : افتتاحها به قدری زیاد شده است که اگر هر روز بعنوان روز افتتاح گذاشته شود می توان بعضی روزهارا مهم تر و بزرگتردانست .

به گزارش رویا مردانی خبر نگار جوان آنلاین اصفهان ، شهرداراظهار داشت : من خوشحال هستم که در این دوره شهرداری توانسته تعادل ایجاد کند و طبق ماده 108 مطالبات جدی سرهنگ محمدی را توجه کنیم که برای شهراصفهان لازم و مشهود می باشد .

این افتتاحیه که جلوی ساختمان شهرداری مرکزی با حضور شهردار و اعضای شورای شهر ، پلیس راهور و جمعی از اصحاب رسانه بر گزار گردید .

 سرهنگ محمدی : رئیس پلیس راهور استان اصفهان که این مسیر را با تعدادی از همکاران پلیس با دوچرخه  به جلسه خبری آمده بود بیان کرد : دوچرخه وسیله نقلیه کوچک عامل سلامتی و تن درستی انسان و شور و نشاط وجودی و جلو گیری از آلودگی هوا ، استرس و جایگزین مناسبی برای خودروهای تک سر نشین است که باید این فرهنگ در کلان شهر اصفهان جا باز کند .

وی افزود: به عنوان مسئول حامی دچرخه سواران هستم و خواهم بود و با اشاره به ساخت 777 کیلو متر مسیر مخصوص دچرخه سواری توسط شهرداری اصفهان کرد به شرط آن که  حفظ نکات ایمنی،  که امنیت شهری را به همراه خواهد داشت حتما رعایت گردد.

وی ضمن اشاره به این قانون 108  عنوان کرد :22موتور سیکلت ، 20 دچرخه ، و 17 خودرو 207 مجهز را که از طرف شهرداری به آنها تعلق گرفته است کمال تشکر را کرد .

این افتتاحیه با رژه همزمان نیروی دچرخه سوار ، خودروهای موتوری وحرکت همزمان خودروهای مجهز 207با شکوه خاصی به پایان رسید .

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار