تنش آبی در ۲۷ روستای مشهد رفع شد
کد خبر: 1055887
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QgR
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲
معاون عمرانی فرماندار مشهد:
معاون عمرانی فرماندار مشهد گفت: با زیرپوشش قرار گرفتن روستاها توسط شرکت آب و فاضلاب شهری از سال گذشته تاکنون مشکل تنش آبی ۲۷ روستا در این شهرستان رفع شده است.

مهدی برامکی  افزود: در سال گذشته ۱۴۰ روستای مشهد با مشکلات کمی و کیفی آب روبرو بودند که با اجرای طرحهایی برای تامین پایدار آب توسط شرکت آب و فاضلاب مشهد تعداد روستاهای دارای تنش آب در این شهرستان به ۱۱۳ روستا کاهش یافت.

وی ادامه داد: در این راستا ۱۹ حلقه چاه برای تامین آب روستاهای مشهد حفر و همچنین ۱۶ حلقه چاه نیز بهسازی شد حال که آنکه در سال ۹۸ فقط یک حلقه چاه برای تامین آب روستایی این شهرستان حفر شده بود.

معاون عمرانی فرماندار مشهد، عملکرد شرکت آب و فاضلاب مشهد را از پارسال تاکنون مثبت ارزیابی کرد و گفت: پارسال ۷۰ کیلومتر شبکه توزیع و خطوط انتقال آب روستایی در این شهرستان اجرا یا اصلاح شد حال آنکه این رقم در سال ۹۸ معادل یک پنجم این مقدار بوده است.

وی به برخی مشکلات آب روستایی در مسیر جاده سیمان در حاشیه مشهد اشاره کرد و افزود: در حال حاضر مشکل کیفیت و کمیت آب روستاهای دهرود و همت آباد در این منطقه رفع شده و رفع مشکل دیگر روستاهای این محدوده نیز در دستور کار قرار دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی