بهرامی: پیگیری 146 مورد از معضلات ناحیه آزادگان از سازمان‌ها و ادارات مختلف
کد خبر: 1055054
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QT0
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳
سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین گفت: براساس آمار ثبت شده در خرداد ماه امسال 146 مورد پیگیری معضلات و مشکلات ناحیه شهری آزادگان از سازمان ها و ادارت مختلف به ثبت رسیده است.

به گزارش خبرآنلاین جوان استان قزوین؛ سلیمان بهرامی با تشریح فعالیت ناحیه آزادگان در خرداد ماه امسال اظهار کرد: در خرداد ماه امسال منطقه دو شهرداری قزوین تمرکز ویژه ای را برای برطرف شدن مشکلات ناحیه شهری آزادگان به کمک سازمان ها و ادارات مختلف داشت.


وی بیشترین مشکلات پیگیری شده در ناحیه آزادگان را درباره موضوعات خدمات‌رسانی، عمران و پسماند عنوان کرد و گفت: در خرداد ماه امسال برای برطرف شدن مشکلات ناحیه شهری آزادگان با سازمان های مختلفی از جمله سازمان عمران، سازمان مدیریت پسماندها، سازمان فرهنگی و ورزشی، سازمان فضای سبز، سازمان ترافیک و غیره ارتباط داشته ایم.


سرپرست منطقه دو شهرداری قزوین در ادامه بیان کرد: براساس آمار ثبت شده در خرداد ماه امسال 146 مورد پیگیری معضلات و مشکلات ناحیه شهری آزادگان از سازمان ها و ادارت مختلف به ثبت رسیده است.


بهرامی خاطرنشان کرد: براساس این آمار سازمان های خدمات رسان با 62 مورد و سازمان ترافیک با چهار مورد به ترتیب بیشترین و کمترین میزان همکاری را با این ناحیه داشته اند.


وی گفت: ناحیه شهری آزادگان در خرداد ماه امسال در مدیریت پسماندها 17 مورد، سازمان فضای سبز پنج مورد و سازمان عمران 51 مورد پیگیری معضلات مختلف را انجام داده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی