مشکلات کنونی محصول عملکرد مدافعان جهانی‌سازی است
کد خبر: 1054583
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004QLP
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۳۰
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:

ما مشکلاتی هم داریم، این مشکلات با اتکا به شرایط و ظرفیت‌های عظیم ملت ایران و کشورمان در کوتاه مدت قابل حل است. مشکلاتی که بر اساس غفلت و عملکرد کسانی که به دنبال جهانی‌سازی بودند، رخ داد.
به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تودیع و معارفه رؤسای سابق و جدید بسیج اساتید کشور که در دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: آن چیزی که باید در کانون توجه ما قرار گیرد این است که بدون تردید با استناد به دلایل متقن و روشن ملت ایران در حال حاضر در یک نقطه و شرایط شکوهمندی قرار دارد و به‌رغم جنگ روانی و تبلیغات گسترده از طرق مختلف و با ابزار‌های پیشرفته و به صورت سیل آسا و عظیم برای اینکه القا کنند ملت ایران شرایط نامناسبی را دارد ما امروز در شرایط بسیار خوبی قرار داریم. سردار سلیمانی تأکید کرد:، چون شرایط ایران یک شرایط تحسین‌برانگیز است، دشمن احساس خطر می‌کند و دنبال این است که یک شرایط نامناسب را از ایران به تصویر بکشد. استقلال و مردم سالاری نظام جمهوری اسلامی ایران برای دشمن یک چالش گفتمانی ایجاد کرده و دشمن به دنبال متوقف کردن این الگوی قدرتمند است. سردار سلیمانی اضافه کرد: البته ما مشکلاتی هم داریم، این مشکلات با اتکا به شرایط و ظرفیت‌های عظیم ملت ایران و کشورمان در کوتاه مدت قابل حل است. مشکلاتی که بر اساس غفلت و عملکرد کسانی که به دنبال جهانی‌سازی بودند رخ داد.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: اینکه ما در یک شرایط استثنایی قرار داریم یک فرصت برای ما است تا با استفاده از یک رویکرد تحولی آنچه انقلاب دنبال آن است را محقق کنید. هم اکنون شرایط لازم برای تحول و آغاز یک شرایط جدید و مثبت فراهم است. وی با اشاره به سندی که بسیج برای تحقق دولت اسلامی تدوین و به محضر فرماندهی کل قوا پیشنهاد داد؛ گفت: بسیج در گام دوم انقلاب دربرگیرنده همه مردم عزیز است و این سند به دنبال این است که برای گام دوم انقلاب بسیج را بازآفرینی کند. فرصتی که در این سند پیش‌بینی شده یک فرصت ده ساله است و اولین برنامه این سند در سال ۱۴۰۰ با عنوان رویکرد تحولی و برای نقش آفرینی همه مردم در همه حوزه‌ها اجرا خواهد شد و بسیج اساتید در این شرایط جدید می‌تواند به عنوان اهرم پیشرفت سند باشد.
بسیج رکن جهاد علمی و ستون خیمه جهادگران
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نیز طی سخنانی در مراسم تکریم و معارفه رؤسای قدیم و جدید بسیج اساتید کشور با بیان اینکه رهبر انقلاب وقتی واکسن ایرانی را می‌زنند یک پیغام جدی دارد که ایشان با تمام وجود رهبری ایده‌ها را دارند و پیشرفت علمی را حمایت می‌کنند، گفت: بسیج رکن جهاد علمی و ستون خیمه همه جهادگران است.
محمدمهدی طهرانچی گفت: رهبر انقلاب وقتی سیاست‌های ملی علم و فناوری را ابلاغ کردند، بند اول را در حوزه علم با لغت جهاد علمی شروع کردند و اهل اشاره این نکته را درک می‌کنند؛ یعنی معرکه، معرکه جهاد است که دشمن با همه وجودش آمده است. وی با بیان اینکه رهبر انقلاب وقتی واکسن ایرانی را می‌زنند یک پیغام جدی دارد که ایشان با تمام وجود رهبری ایده‌ها را دارند و پیشرفت علمی را حمایت می‌کنند، گفت: بسیج رکن جهاد علمی و ستون خیمه همه جهادگران است و ان شاء‌الله در دوره پیش رو بتوانیم وظایفمان را به خوب انجام دهیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار