گودبای پارتی مدیران مناطق آزاد در ارس
کد خبر: 1053498
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Q3u
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۲
حال اینکه مدیران عامل مناطق آزاد که قاعدتا تا چند ماه دیگر مسئولیتی در مناطق آزاد نخواهند داشت منطقه ارس را در آذربایجان‌شرقی برای نشست هم‌ اندیشی! در تابستان انتخاب می‌کنند جای سئوال دارد؟

در حالی که کمتر از دو ماه دیگر به تغییرات مدیریتی در دولت باقی نمانده است مدیران عامل مناطق آزاد کشور با برگزاری نشست هم اندیشی! در ارس آذربایجان شرقی دور هم جمع آمده‌اند تا در سفری چند روزه آخرین تحولات مناطق آزاد را بررسی کنند.

این رویداد در زمانی اجرا می‌شود که بخاطر شرایط کرونایی حاکم بر کشور تمام رویدادهای دستگاه‌های دولتی ترجیحا بصورت غیرحضوری برگزار می‌شود بطوریکه حتی افتتاح پروژه‌های مناطق آزاد نیز تاکنون غیرحضوری و بصورت ویدئوکنفرانس انجام شده است.

نکته قابل تامل دیگر وضعیت بودجه‌ای و درآمدی مناطق آزاد و بویژه ارس در چند سال اخیر است که در برخی موارد به اذعان مدیران عامل پرداخت حقوق کارکنان را با چالش مواجه ساخته و حتی طرح های عمرانی را متوقف کرده است.

حال اینکه مدیران عامل مناطق آزاد که قاعدتا تا چند ماه دیگر مسئولیتی در مناطق آزاد نخواهند داشت منطقه ارس را در آذربایجان‌شرقی برای نشست هم‌ اندیشی! در تابستان انتخاب می‌کنند جای سئوال دارد؟ هرچند می‌دانیم که متاسفانه امسال تبریز و آذربایجان تابستان بسیار داغی را شروع کرده است!

موضوع از آنجا مایه تاسف است که شنیده‌ها حاکی است برخی از مدیران با خانواده خود در این نشست حاضر شده‌اند. نکته‌ای که باید به آن توجه داشت اینکه برگزاری چنین نشست‌هایی حتی برگزاری تورهای خانوادگی برای همه دستگاه‌های دولتی امری طبیعی شده است و پرداختن به چنین موضوعی شاید درست بنظر نرسد اما باید سئوال کرد: وقتی شما در وضعیت کرونایی قرار دارید، از پرداخت هزینه‌های جاری مناطق بر نمی‌آیید، در پایان دولت و دوره مدیریتی خود قرار دارید، آیا برگزاری چنین نشست‌های که بیشتر به گودبای پارتی شبیه است، آن هم در بین مرزنشینانی که بیشترین آسیب را از کرونا و تحریم دیده‌اند تیر زدن به قلب ناامید و شکسته مردم و بازاریان و سلب اعتماد به دولت نیست؟!

برچسب ها: ارس ، مرند ، کرونا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار