آخرین آمار ویروس کرونا در جهان +جدول
کد خبر: 1052278
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PkE
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷
طبق آخرین آمار جهانی در شب گذشته بیش از ۸۵ هزار نفر در کشور برزیل به ویروس کرونا مبتلا شده و همچنین ۲۶۷۳ نفر جان خود را از دست دادند.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز ۱۷۷ میلیون و ۸۱۵ هزار و ۷۲ نفر در جهان به ویروس کرونا (کووید ۱۹) مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۳ میلیون و ۸۴۸ هزار و ۹۲۲ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۱۶۲ میلیون و ۳۲۲ هزار و ۲۰۳ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۱۴ هزار و ۶۳ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۳۴ میلیون و ۳۶۵ هزار و ۹۸۵ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۶۱۶ هزار و ۱۵۰ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور هند پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۶۷ هزار و ۲۹۴ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار و ۳۱۳ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تاکنون ۳۸۱ هزار و ۹۳۱ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به‌عنوان سومین کشور جهان با افزایش ۸۵ هزار و ۸۶۱ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۷ میلیون و ۶۲۹ هزار و ۷۱۴ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تاکنون ۴۹۳ هزار و ۸۳۷ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده اند.

کشور‌های فرانسه، ترکیه، روسیه، انگلیس و ایتالیا نیز به‌ترتیب با ۵ میلیون و ۷۴۷ هزار و ۶۴۷، ۵ میلیون و ۳۴۸ هزار و ۲۴۹، ۵ میلیون و ۲۴۹ هزار و ۹۹۰، ۴ میلیون و ۵۸۹ هزار و ۸۱۴ و ۴ میلیون و ۲۴۸ هزار و ۴۳۲ نفر مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های آرژانتین با ۴ میلیون و ۱۹۸ هزار و ۶۲۰ مبتلا و کلمبیا نیز با ۳ میلیون و ۸۲۹ هزار و ۸۷۹ نفر مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، هند و برزیل به‌ترتیب با ۲۸ میلیون و ۶۱۶ هزار و ۴۹۵، ۲۸ میلیون و ۴۹۱ هزار و ۶۷۰ و ۱۶ میلیون و ۳۰ هزار و ۶۰۱ نفر بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۱ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:

آخرین آمار ویروس کرونا در جهان +جدول

منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار