معارفه جانشین جدید قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قزوین
کد خبر: 1052025
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Pg9
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰
قزوین- طی مراسمی سرهنگ مسلم لطفی زاده به عنوان جانشین جدید قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین معارفه شد.

به گزارش خبرجوان آنلاین به نقل از روابط عمومی قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه استان قزوین صبح دوشنبه با حضور سرهنگ عباس برزگر جانشین سپاه استان، شفیعی فرماندار قزوین، حق گویان مدیر کل کمیته امداد، خمسه مدیر کل جهاد کشاورزی، بیدخام مدیرکل اجتماعی استانداری، بخشداران الموت شرقی و الموت غربی و جمعی از مسئولین نیروی انتظامی و سپاه استان مراسم تودیع و معارفه جانشین جدید قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قزوین برگزار شد.

برزگر در این مراسم بیان کرد: محرومیت زدایی یکی از اهداف مهم و از اولویت‌های اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌باشد که قرارگاه پیشرفت و آبادانی در طی چند سال اخیر فعالیت‌ها و اقدامات بسیار چشمگیر و خوبی را در روستاهای کم برخوردار قزوین به ثمر رسانده است.

وی گفت: محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار روستایی و دورافتاده و توجه به روستاها و توزیع عادلانه امکانات از توصیه‌های امام راحل رحمه الله بود که سپاه پاسداران علاوه بر حضور در عرصه‌های مختلف نظامی، فرهنگی، اجتماعی و.... در این عرصه هم با کمک دستگاه‌های اجرایی و مردم توانسته مشکلات زیربنایی بسیاری از روستاها را حل و فصل نماید و انقلابی را در روستاها ایجاد نماید.

جانشین فرمانده سپاه استان قزوین خاطر نشان کرد: حضور جوانان جهادی و پرنشاط قرارگاه و زحمات شبانه روزی آنان در خدمت رسانی به روستاهای قزوین مثال زدنی است. قرارگاه به نرم افزاری کامل در پنج حوزه عمرانی، اشتغال، فرهنگی، تربیتی و سلامت به مردم خدمت می‌کند.

محمد شفیعی فرماندار قزوین نیز در این مراسم در خصوص اقدامات قرارگاه پیشرفت و آبادانی در روستاهای شهرستان قزوین گفت: از یادگاری‌های ارزشمند امام خمینی رحمه الله در جمهوری اسلامی ایران، افتتاح نهادهای خدمات رسان از جمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که در همه زمینه‌ها کمک حال دولت‌های مختلف بوده است و افتتاح قرارگاه پیشرفت و آبادانی هم یکی از کارهای خوب سپاه استان بود که توفیق همکاری با مجموعه قرارگاه را داشتیم و خدمات سرشاری را برای روستاها به ارمغان آوردند.

وی تبیین کرد: تعامل و همکاری با قرارگاه پیشرفت و آبادانی سبب شد پروژه‌ها و اقدامات ناممکن را ممکن بسازیم و خیلی از دستگاه‌های اجرایی که نیازمند کمک در روستاها بودند، قرارگاه در زمینه‌های زیرساختی کمک‌های فراوانی را با کمک دستگاه‌ها انجام داد.

فرماندار قزوین مطرح کرد: اقدامات و عملکرد بسیار خوب قرارگاه سبب شد تا در کمیته برنامه و بودجه شهرستان قزوین این تعامل و همکاری را افزایش دهیم و ۲.۵ برابر سال‌های قبل بودجه برای محرومیت زدایی در روستاها اختصاص دهیم. حضور قرارگاه در روستاها و تلاش برای رفع چهره محرومیت افق روشنی را برای نظام جمهوری اسلامی ایران ترسیم می‌کند.

شفیعی فرماندار قزوین در پایان بیان کرد: نگاه قرارگاه پیشرفت و آبادانی فقط عمرانی نبود و اگر فقط این نگاه را می‌داشتیم در حق قرارگاه جفا می‌کردیم، قرارگاه فراتر از نگاه عمرانی به بخش‌های مهم دیگری از جمله اشتغال، فرهنگ و تربیت و سلامت مردم نیز ورود کرده و طرح‌های بسیاری را با همکاری دستگاه‌های اجرایی در روستاها به ثمر رسانده که حاصل آن، ایجاد شور و نشاط برای جوانان در روستاها شده است که اکنون پس از گذشت چند سال از حضور قرارگاه در روستاها شاهد اثرگذاری و رضایت مردم هستیم و لبخندی که با تلاش جهادگران قرارگاه پیشرفت و آبادانی بر لب‌های اهالی روستاها نشانده، اثر و برکت زیادی را شاهد هستیم و بنده به عنوان نماینده دولت همانند سال‌های قبل بیش از پیش با تعامل و همکاری سعی می‌کنیم بتوانیم اقدامات مؤثری را در روستاها به یادگار بگذاریم.

در پایان این مراسم از خدمات و اقدامات جناب سرهنگ حمزه برین تقدیر و تشکر بعمل آمد و جناب سرهنگ مسلم لطفی زاده به عنوان جانشین جدید قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه قزوین معرفی شدند.

سرهنگ مسلم لطفی زاده فرماندهی سپاه شهرستان آبیک و تاکستان را در کارنامه خود دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی