دانشگاه علوم پزشکی قزوین، پایلوت پلتفرم آموزشی «بیمار مجازی» شد
کد خبر: 1051494
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PXa
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
زارع

دکتر نوید محمدی، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، از انتخاب این دانشگاه به همراه چهار دانشگاه دیگر به عنوان دانشگاه های پایلوت پلتفرم آموزشی«بیمار مجازی»  Cyber-Patient خبر داد.

دکتر محمدی گفت: با ابلاغ دکتر سبزواری، معاون امور بین‌الملل دانشگاه علوم مجازی، روز ۹ خرداد ۱۴۰۰، دانشگاه علوم پزشکی قزوین به همراه دانشگاه های علوم پزشکی تهران، شهید بهشتی، کاشان و تربت حیدریه به عنوان دانشگاه های پایلوت پلتفرم آموزشی Cyber-Patient انتخاب شدند.

وی اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی مجازی، برای توسعه بین‌المللی آموزش علوم پزشکی و رسیدن به مرجعیت علمی در منطقه، به نمایندگی از وزارت بهداشت، تفاهم نامه همکاری آموزشی با موسسه آموزشی CanHealth International واقع در کشور کانادا را برای استفاده از پلتفرم آموزشی Cyber-Patient (تهیه شده با همکاری دانشگاه بریتیش کلمبیا- کانادا) منعقد کرده است و با انعقاد این تفاهم نامه، امکان استفاده رایگان از این پلتفرم آموزشی، به مدت یک سال‌ برای دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه های مذکور فراهم شده است.

معاون آموزشی دانشگاه گفت: در همین راستا، از دانشگاه علوم پزشکی قزوین، ۱۵ عضو هیأت علمی به همراه ۱۵ دانشجوی رشته پزشکی و پرستاری، برای شرکت در این پلتفرم معرفی شده اند.

دکتر محمدی گفت: این پلتفرم دارای بیش از 120 کِیس بالینی با طراحی به صورت شبیه سازی شده و کامپیوتری است، که در حالت عادی، هزینه استفاده از هر کیس، 188 دلار است، ولی در این یک سال، دانشجویان و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی قزوین، به صورت رایگان از آن ها استفاده خواهند کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی