رئیس ستاد انتخابات استان:اطمینان می دهیم از آرای مردم به دقت صیانت کنیم رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: به مردم استان اطمینان صد در صدی می دهیم از آرای یکایک مردم امانتداری و صیانت کنیم.
کد خبر: 1051491
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004PXX
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۷
 

نشست هماهنگی  نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر قزوین از سوی کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان قزوین روز جمعه در سالن شهید امامی استانداری برگزار شد.

در این نشست که استاندار، رئیس ستاد انتخابات استان، جانشین اداره کل اطلاعات، فرماندار و دادستان قزوین هم حضور داشتند آخرین ضوابط تبلیغاتی و نکات قانونی به نامزدها یادآوری شد.

منوچهر حبیبی در این نشست گفت: سه رکن اساسی انتخابات شامل مردم، داوطلبان و عوامل اجرایی است و بدون تردید مردم زینت انتخابات هستند و بدون آنها انتخابات مفهومی ندارد. 

وی افزود: مسئولان امانتدار رای مردم هستند و نامزدها موتور محرک انتخابات هستند که می توانند در تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات نقش آفرین باشند.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین خطاب به نامزدها تصریح کرد: از این که جسارت داشتید و خود را در معرض قضاوت قرار دادید جای تبریک دارد و امیدواریم در این رقابت دوستانه موفق باشید و تسلیم رای مردم باشید.

حبیبی گفت: شرایط کرونایی همه چیز را فلج کرده و تاکنون هم ناشناخته است هرچند واکسن دارد اما صد در صدی نیست و به هرحال ۱۶ ماه است که درگیر کرونا هستیم و هر جا تجمعی هست این ویروس حضور دارد و نفس کار انتخابات هم تجمع است لذا باید وضعیت را مدیریت کنیم.

وی بیان کرد: با همراهی مردم و مدیریت بهداشت و درمان بستری ها کاهش یافته اما شرایط شکننده است و اگر غفلت کنیم آسیب جدی می بینیم لذا توصیه می کنیم مراقب مردم، هواداران و خودتان باشید و در اجرای پروتکل های بهداشتی جدی عمل کنید.

حبیبی اظهارداشت: توصیه اکید داریم حتی الامکان در مکان های سربسته تجمعی نباشد یا حداقل باشد و فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل ها رعایت شود تا دچار مشکلات بیشتر نشویم.

وی مدیریت فضای مجازی را مهم دانست و افزود: بار تبلیغات در این دوره در فضای مجازی است اما رها شده و بی سرو سامان است و دشمن بیشتر از آن استفاده می کند لذا درخواست می کنیم نامزدها درفضای مجازی حضور پُررنگی داشته باشند تا برنامه های دشمنان کم رنگ شود.

حبیبی تصریح کرد: دشمن دنبال یاس و ناامیدی و ایجاد بی انگیزگی است و شما باید پررنگ در چارچوب قوانین با رعایت اصول حرکت کنید.

وی اضافه کرد: به جای تخریب دیگران بهتر است خودتان را اثبات کنید و برنامه هایتان را اطلاع رسانی کنید تا مردم آگاهانه رای دهند و بدترین بی اخلاقی تخریب دیگران است که مردم آن را نمی پسندند.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین یادآورشد: در انتخابات باید اخلاق را نهادینه و برجسته کنید و ضمن انتشار برنامه های خود در فضای مجازی مراقب باشید کانالهای فضای مجازی محل بد اخلاقی نشود.

وی اضافه کرد: مدیران و کارگزاران دولتی حق جانبداری از نامزدها را ندارند و باید بی طرف باشند و اگر مدیری از نامزدی طرفداری کند برخورد می کنیم و در این راستا از رسانه ها انتظار داریم اگر تخلفی دیدند حتما منعکس کنند تا برخورد شود.
حبیبی در ادامه اظهارداشت: به همه نامزدها، طرفداران و مردم اطمینان صد در صدی می دهیم که با دقت از آرای شما صیانت کنیم و از آنجا که در هر شعبه ۱۵ تا ۲۰ نفر حضور دارند امکان تخلف در حد صفر است و وجود ندارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی