بانیان وضع موجود آدرس غلط به مردم می‌دهند
کد خبر: 1049962
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004P8s
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۷
یک نماینده مجلس:

نماينده مردم كاشمر در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به برخي سخنان مقامات دولتي در مورد مقصر دانستن مخالفان FATF درباره به وقوع پيوستن شرايط فعلي کشور گفت: برخي افراد بانيان وضع موجود هستند و اين روزها به مردم آدرس غلط مي‌دهند و باعث مي‌شوند تحريم بيشتري به مردم وارد شود.
به گزارش مهر، حجت‌الاسلام جواد نيك‌بين در جلسه علني روز گذشته مجلس شوراي اسلامي طي اخطار قانون اساسي، گفت: بنده نسبت به توضيحات وزير نيرو درباره قطعي برق انتقاد شديد دارم و وي صرفاً توضيحاتي درباره قطعي برق داد اما راهكار عملي براي حل اين مشكل ارائه نكرد. وي گفت: متأسفانه قطعي مكرر برق باعث شد چندين ساعت چاه‌هاي موتور برق قطع شود و همچنين در بيمارستان‌ها مشكلات جدي به وجود آمد و سؤال ما اين است كه چرادولت نتوانست اين مشكل را به خوبي مديريت كند.
نماينده مردم كاشمر در مجلس شوراي اسلامي تصريح كرد: متأسفانه در مديريت برق دچار مشكل هستيم و علاوه بر اين تدابير لازم براي توليد برق مورد نياز كشور انجام نشده است. نيك‌بين تأكيد كرد: برخي افراد بانيان وضع موجود هستند و اين روزها به مردم آدرس غلط مي‌دهند و باعث مي‌شوند تحريم بيشتري به مردم وارد شود. وي گفت: همتي‌هاي انتخابات بايد دقت كنند تا مردم را به بدتر از دولت روحاني گرفتار نكنند و عجيب است اين افراد بانيان وضع موجود را مخالفان تصويب FATF مي‌دانند در حالي كه خودشان باعث مشكلات كشور شده‌اند.
نماينده مردم كاشمر در مجلس شوراي اسلامي اظهار داشت: همچنين برخي افراد مردم را به عدم حضور در انتخابات دعوت مي‌كنند و با ايجاد نارضايتي و نااميدي در مردم مي‌خواهند به اين هدف خود برسند اما بدانند كه مردم ما با حضور پرشكوه خود پاي صندوق‌هاي رأي اين اميد را در دل دشمنان داخلي و خارجي از بين مي‌برند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار