شهرداری روزانه حدود ۲ میلیارد از محل فروش طرح ترافیک درآمد دارد
کد خبر: 1049330
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Oyg
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۳
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: شهرداری از محل فروش طرح ترافیک روزانه یک تا ۲ میلیارد درآمدزایی می‌کند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در خصوص درآمد شهرداری از محل فروش طرح ترافیک گفت: روزانه یک تا ۲ میلیارد از محل طرح ترافیک درآمد داریم.

وی درباره اثرات محیط زیستی اجرای طرح ترافیک در تهران اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: مسئولان شرکت کنترل آلودگی هوا باید در این باره توضیح دهند.

هاشمی درباره خساراتی که از محل لغو طرح ترافیک و کاهش به شهرداری وارد شده است، گفت: بیش از پنج تا ۶ بار در ستاد کرونا گزارش خود را از تعطیلی و کاهش طرح ارائه دادیم و نتیجه این گزارش این بود که تأثیرات لغو طرح ترافیک در کاهش مسافر کمتر از پنج درصد بوده است و حتی سفر‌های غیر ضروری را افزایش داده و در طول خطوط، سفر‌های خودرو‌ها ۳۰۰ درصد در بعضی شرایط رشد داشته است.

وی تاکید کرد: مسئولان امر معتقدند لغو طرح ترافیک بار روانی مثبتی برای جامعه دارد و در این شرایط به کمک می‌آید و ما هم از تصمیم آن‌ها تبعیت می‌کنیم.

معاون شهردار تهران تاکید کرد که درآمد شهرداری در این حوزه به حدود ۶۰ درصد در سال ۹۹ کاهش یافته است؛ و از برآورد‌های کسب درآمد تا ۵۰۰ میلیاردی به کسب درآمد ۱۰۰ میلیاردی رسیدیم.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار