رکن اصلی نظام ارتباطات ؛ نقش تعیین کننده در افزایش آگاهی مردم دارد
کد خبر: 1048762
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004OpW
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳
مدیر مخابرات منطقه اصفهان:
اسماعیل قربانی ضمن تبریک به روابط عمومی مخابرات و به مناسبت هفته ارتباطات و روز روابط عمومی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف روابط عمومی گفت: این مجموعه بر حضور موثر در رسانه‌ها و فضای مجازی به منظور بیان خدمات ارزشمند مخابرات به هم استانی های عزیز می شود.

به گزارش رویا مردانی خبرنگار جوان انلاین اصفهان، مدیر مخابرات منطقه اصفهان اظهار داشت:این روز با این هدف ایجاد شده  که به منظور آگاهی از امکانات فن آوری بر روی اینترنت و سایر فن آوری های اطلاعاتی و ارتباطی متمرکز شده باشد .

قربانی خاطر نشان کرد:روز جهانی ارتباطات توسط اتحادیه بین المللی به عنوان ( lTU)  تعیین شده است تا در سال 1865 از مواردی باشد که به منظور پشتیبانی از روشهای ارتباطی در قبل شکل بگیرد .

وی تاکید داشت: بدون تردید روابط عمومی بعنوان رکن اصلی نظام ارتباطات است که نقش تعیین کننده در افزایش آگاهی مردم دارد

مدیر مخابرات منطقه اصفهان گفت : قربانی بیان کرد:پس ازبهبود ی وکیفیت و فعالیت ها در افزایش بهره وری از امکانات  و نیروهای انسانی نمی توان در پیشبرد  اهداف یک سازمان یا نهاد نادیده گرفت .

در این بازدید، شاهین ملک زاده  سخنگو ومدیرروابط عمومی شرکت مخابرات استان اصفهان اظهار داشت: روابط عمومی  به مثابه پلی  میان یک سازمان وافراد مخاطبان دانست که فرایند ارتباطات راهبردی است  که میان جامعه و سازمان‌ها روابط سودمند دو سویه ایجاد می‌کند و  هنر روابط عمومی، ایجاد یک ارتباط مناسب و خوب بین یک مجموعه و مخاطبان آن است.

وی ادامه داد : اهمیت رسانه در دنیای  امروزه استفاده از بسترهای جدید و پتانسیل شبکه های اجتماعی در راستای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم امری بسیار مهم است و باید روابط عمومی از تمام ظرفیت های رسانه ای بالقوه این فضا به نحو احسن استفاده کند.

ملک زاده در این دیدار دوستانه اذحار داشت: اهمیت و جایگاه روابط عمومی اطلاع رسانی و در همه ی عرصه ها پیشتاز است و یکی از حلقه های مدیریت افکار و بعنوان اصلی ترین حلقه بین مدیران و کارکنان است .

وی افزود:نگاه دقیق تر به جایگاه این بخش بااجرایی شدن  این توجهات می توان گامهای بلند و رو به رشدی را  در کشورمان ایران برداشت و بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون و قلب تپنده مخابرات دانست .

شاهین ملک زاده رئیس عمومی مخابرات اصفهان گفت امروزه نقش روابط عمومی در کمک به تصمیم گیریها مدیریتی و استراترژیک یک سازمان قابل توجه است  و بنابراین از نقاط برجسته و ممتاز در مدیریت مخابرات و تاکید بر محیط بیرون سازمانی که عامل تصمیم گیری در این سازمان می باشد .

ملک زاده در پایان این دیدار با اعطای شاخه  گل  به همکاران از تلاشهای ریاست و همکاران این اداره تقدیرکرد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار