موزه مجلس در تبریز ایجاد می‌شود
کد خبر: 1044716
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004NmG
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۲
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: موزه مجلس شورای اسلامی با پنج میلیارد تومان اعتبار در خانه شیخ محمد خیابانی در تبریز ایجاد می‌شود.

علیرضا منادی اظهار کرد: با توجه به این‌که تبریز در ۱۱۴ سال گذشته تلاش‌های زیادی برای مجلس شورای اسلامی انجام داده است، طی سفر رئیس مجلس به تبریز مقرر شد موزه مجلس در خانه شیخ محمد خیابانی دایر شود که ردیف بودجه آن به تصویب رسیده است.

وی خاطرنشان کرد: بررسی بودجه ۱۴۰۰ که توسط دولت تقدیم مجلس شده بود، در مجلس شورای اسلامی پایان یافته است و در این بودجه، اتفاقات خوبی برای شهر تبریز خواهد افتاد، به طوری که بودجه مسیر باکو تا بیله سوار و مسیر چشمه ثریا که مسافت ایران و اروپا را ۳۵۰ کیلومتر نزدیک تر می‌کند، تصویب و در ردیف بودجه امسال آورده شده است.

منادی ادامه داد: بودجه بزرگراه تبریز - نوردوز که از مسیر اسپیران، سه راه آبپا ورزقان، خاروانا و نوردوز عبور کرده و ۷۰۰ روستای قره داغ را به تبریز وصل می‌کند، افزایش یافته و از ۱۴ میلیارد تومان به ۵۰ میلیارد تومان رسیده است.

وی همچنین از تصویب ردیف بودجه برای ایجاد تقاطع هم سطح در آخر پاسداران و ایجاد شهرک جوانان به متراژ ۷۰ هکتار برای انتقال خانه‌های ناامن حاشیه شهر خبرداد.

منادی ادامه داد: بودجه مناسبی نیز برای دانشگاه‌های علوم پزشکی، دانشگاه تبریز و تمامی دانشگاه‌های علمی کاربردی و پیام نور استان تصویب شده است.

وی خاطرنشان کرد: رتبه بندی فرهنگیان، همسان سازی حقوق اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و همسان سازی حقوق بازنشستگان نیز در ردیف بودجه سال ۱۴۰۰ پیش بینی شده است.

برچسب ها: موزه ، مجلس ، تبریز
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار