آخرین آمار ویروس کرونا در جهان +جدول
کد خبر: 1041462
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mvm
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
طبق آخرین آمار جهانی در شب گذشته با افزایش ۲۹۵ هزار مبتلای جدید به ویروس کرونا در جهان، شمار مبتلایان از ۱۱۸ میلیون نفر عبور کرد.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز ۱۱۸ میلیون و ۱۶۱ هزار و ۹۱۳ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۲ میلیون و ۶۲۲ هزار و ۱۴۳ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۹۳ میلیون و ۸۵۵ هزار و ۵۸۲ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۵۵ هزار و ۶۸۳ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲۹ میلیون و ۸۰۱ هزار و ۵۰۶ نفر رسیده است؛ تاکنون ۵۴۰ هزار و ۵۷۴ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور هند پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۱۶ هزار و ۸۴۶ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۱ میلیون و ۲۶۲ هزار و ۷۰۷ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تاکنون ۱۵۸ هزار و ۷۹ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به‌عنوان سومین کشور جهان با افزایش ۶۹ هزار و ۵۳۷ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۱ میلیون و ۱۲۵ هزار و ۱۷ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۲۶۸ هزار و ۵۶۸ برزیلی جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده اند.

کشور‌های روسیه، انگلیس، فرانسه، اسپانیا و ایتالیا نیز به‌ترتیب با ۴ میلیون و ۳۴۲ هزار و ۴۷۴، ۴ میلیون و ۲۲۸ هزار و ۹۹۸، ۳ میلیون و ۹۳۲ هزار و ۸۶۲، ۳ میلیون و ۱۶۴ هزار و ۹۸۳ و ۳ میلیون و ۱۰۱ هزار و ۹۳ نفر مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های ترکیه با ۲ میلیون و ۸۰۷ هزار و ۳۸۷ مبتلا و آلمان نیز با ۲ میلیون و ۵۲۰ هزار و ۶۰۹ نفر مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، هند و برزیل به ترتیب با ۲۰ میلیون و ۵۴۹ هزار و ۶۷۸، ۱۰ میلیون و ۹۲۰ هزار و ۴۶ و ۹ میلیون و ۸۴۳ هزار و ۲۱۸ نفر بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۱ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:

آخرین آمار ویروس کرونا در جهان + جدول

منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار