توسعه لرستان نیازمند وحدت و همدلی است
کد خبر: 1041095
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Mpr
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
نماینده ولی‌فقیه در لرستان:
نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه لرستان را باید خودمان بسازیم و در این راه نیازمند وحدت و کار مضاعف هستیم، گفت: در مسیر توسعه استان، دسته‌بندی و جناح بازی ممنوع است.

به گزارش جوان از لرستان، حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی  در شورای اداری شهر کوهنانی با تاکید بر اینکه کوهدشت و شهر کوهنانی پیشینه‌ای تاریخی، فرهنگی، دینی، اجتماعی و سیاسی دارند، اظهار داشت: این منطقه زادگاه علما، اندیشمندان و فرهیختگان بزرگی بوده است.

وی با بیان اینکه استان لرستان خاستگاه علما، اندیشمندان، فرهیختگان، عرفا، شهیدان، ایثارگران، جانبازان و آزادگان بوده است، افزود: مردم این استان در دوران انقلاب، جنگ تحمیلی، دفاع از حرم و … چون خورشیدی درخشیده‌اند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه استان لرستان را باید خودمان بسازیم، تصریح کرد: باید با هم افزایی، همدلی، کار شبانه روز، همت مضاعف، کار مضاعف، کار انبوه و متراکم، کار جهادی همراه با تدبیر، مدیریت و استفاده از همه ظرفیت‌ها در راستای توسعه و پیشرفت لرستان قدم برداریم.

حجت الاسلام شاهرخی، بیان داشت: در طول یک سال اخیر فعالیت‌های خوبی انجام شده و اطلاعاتی که لازم بوده از استان به گوش مسئولان رسیده است.

وی با تاکید بر اینکه نهادهای انقلابی اعلام آمادگی کرده‌اند که در لرستان سرمایه گذاری کنند، افزود: در این راستا خود مسئولان استان در شهرهای مختلف هم باید پای کار باشند.

نماینده ولی فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه مزیت‌های لرستان در حوزه‌های مختلف شناسایی شده است، افزود: باید مدیران دستگاه‌های اجرایی ارتباطات خود را با مرکز بیش از گذشته کنند.

حجت الاسلام شاهرخی با بیان اینکه باید شبانه روزی تلاش کنیم تا این عقب ماندگی‌های استان را رفع کنیم، افزود: با پیگیری‌ها و نامه نگاری‌های صورت گرفته، وزارت نیرو موافقت کرد که ۱۰۰ میلیارد تومان برای اجرای شبکه‌های آبیاری سدهای استان اختصاص پیدا کند.

وی، بیان داشت: بانک پاسارگاد هم اعلام آمادگی برای سرمایه گذاری در لرستان کرده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به پیگیری برای رفع مسائل و مشکلات منطقه کوهنانی، تصریح کرد: باید هیئت‌های اندیشه ورز در این منطقه تقویت شوند.

حجت الاسلام شاهرخی با تاکید بر اینکه ما به دنبال بحث تخصیص آب لرستان در سطح مسئولان ملی کشور هستیم، گفت: من به معاون اول رئیس جمهور هم گفتم که نه عقلی، نه منطقی و نه دینی است، یک استانی که دو بار در سال دچار سیلاب شده، میزان زمین‌های کشاورزی آبی آن کمتر از میانگین کشوری باشد.

وی، ادامه داد: تحرک خوبی در استان ایجاد شده اما هر میزان تحرک در بین مدیران و مرکز استان هست، باید بیش از آن در شهرستان‌ها وجود داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در لرستان، تاکید کرد: در راستای توسعه و پیشرفت لرستان، دسته بندی ها، جناح بازی‌ها و … ممنوع است زیرا یکی از علل عقب ماندگی‌های استان همین عوامل است، در جمهوری اسلامی مسئولین هیچ شأنی غیر از خدمت به مردم ندارند یعنی کسی باید مسئول شود که خادم ترین، توانا ترین و داناترین مردم در انجام کار باشد.

حجت الاسلام شاهرخی افزود: ما در انتصابات باید از این جهت نگاه کنیم که چه کسی تناسب بیشتری با جمهوری اسلامی دارد، نه اینکه چه کسی تناسب بیشتری با فلان جناح دارد.

برچسب ها: لرستان ، توسعه ، وحدت
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار