مدیر باشگاه نانو: فعالیت آذربایجان‌شرقی در زمینه نانو چشم‌گیر است
کد خبر: 1039820
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004MVI
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۲
مدیر باشگاه نانو ستاد ویژه نانو فناوری معاونت فناوری ریاست جمهوری با اشاره به اینکه آذربایجان‌شرقی در مقایسه با سایر استان‌ها فعالیت چشم‌گیر و شایان توجهی در زمینه نانو دارد، گفت: این نشانه عزم و پشتکار جدی مسئولین دستگاه تعلیم و تربیت استان است.

محمدرضا زارعی در مراسم تجلیل از مدال آوران المپیاد و جشنواره ملی نانو، رتبه های برتر جشنواره علمی – پژوهشی و مدیران پژوهش سراهای برتر در زمینه فناوری نانو اظهار داشت: در بحث ترویج این موضوع کارهای خوبی انجام شده و تمرکز ما آموزش وسیع مربیان و دانش آموزان به شکل وسیع است.

وی با تاکید بر اینکه هدف نهایی حضور یک معلم توانمند در حوزه نانو در مدرسه است، افزود: تداوم المپیادهای نانو، آموزش مهارتهای عملی به دانش آموزان، آغاز فعالیت‌های مهارت محور در آزمایش ها در راستای انتخاب مسیر هدفمند فعالیتهای آتی دانش آموزان از برنامه های مهم ماست.

آموزش تخصصی بیش از ۷۰ هزار دانش آموز در حوزه فناوری

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در این مراسم تجلیل با اشاره به آموزش تخصصی بیش ۷۰ هزار دانش آموز استان در حوزه فناوری نانو از سال ۹۲ تا زمان حاضر، گفت: این استان در حوزه های مختلف به خصوص فعالیت های نانو و پژوهشسراها در کشور جایگاه ویژه ای دارد و نگاه مجموعه به این بخش حمایتی و رفع گره هاست.

جعفر پاشایی با بیان اینکه در سال های گذشته از هر لحاظ پیشرفت هایی داشتیم، گفت: امروز ۴۱ پژوهشسرا در استان فعال است و یک پژوهشسرا روستایی فعال داریم.

وی افزود: کسب دو مدال نقره و یک برنز در المپیاد نانو و همچنین رتبه دوم کشوری در مجموع کارنامه درخشانی در این حوزه برای استان ثبت کرده است.

پاشایی اعلام کرد: در شرایط کنونی کرونا ما با رویکرد جذب حداکثری لازم التعلیم فعالیت می کنیم چرا که نباید هیچ دانش آموزی از چرخه آموزش باز بماند.

مراسم تجلیل از مدال آوران المپیاد و جشنواره ملی نانو، رتبه های برتر جشنواره علمی – پژوهشی و مدیران پژوهش سراهای برتر در زمینه فناوری نانو با حضور مدیرباشگاه معاونت نانو ریاست جمهوری در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد.

در این مراسم از حائرین رتبه و مدال آوران  کشوری و استانی جشنواره ها و المپیاد نانو و پژوهشسراها با اعطاء لوح سپاس و هدایایی قدردانی شد.

برچسب ها: تجلیل ، مدال ، المپیاد
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار