تعداد سایت‌ های تلفن همراه به۳۶٠ سایت در استان ایلام رسید
کد خبر: 1037364
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Lrg
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴
مدیرمخابرات منطقه ایلام گفت؛
مهندس اسدی مدیرمخابرات منطقه ایلام به مناسبت دهه مبارک فجر در یک نشست مطبوعاتی، عملکرد شرکت مخابرات وبازنگری تعرفه تلفن ثابت پرداخت تشریح کزد.
آزادپور

مدیرمخابرات منطقه ایلام گفت:تعداد سایت‌های تلفن همراه در ابتدای دولت یازدهم در این استان ۲۴۱ مورد بوده که هم اکنون با رشد ۵٠ درصد به ۳۶٠ سایت رسیده است.

وی افزود:ضریب نفوذ تلفن ثابت در ابتدای دولت یازدهم در استان ۸۱.۳ دهم درصد بوده که این میزان هم اکنون به ۱۴۵.۱ دهم درصد رسیده است.

وی افزود: پهنای باند اینترنت در ابتدای دولت تدبیر و امید ۵٠٠ مگابایت بود که این میزان در سالجاری و دولت دوازدهم به ۱٠ گیگابایت رسیده و ظرفیت افزایش تا۲٠ گیگابایت را دارد.

مهندس اسدی درادمه گفت: ظرفیت نفوذ تلفن ثابت در این استان ۲۱.۴ دهم درصد است و ۹۷ درصد جمعیت ایلام تحت پوشش تلفن همراه قرار دارند.

وی بیان داشت:در راستای ارتقاء تکنولوژی سایت تلفن همراه ۴۸ سایت روستایی، شهری و جاده‌ای در دست اقدام است که عملیات اجرای تعدادی از این پروژه به پایان رسیده است.


مدیر مخابرات منطقه ایلام افزود: تمامی روستا‌های بالای ۲٠ خانوار تا پایان دولت به اینترنت پرسرعت مجهز می‌شوند.
وی گفت: سرقت و تخریب کابل‌ها در سطح روستا‌های استان آسیب بزرگی به زیر ساخت‌های مخابرات می‌کند که می‌طلبد در این راستا چاره اندیشی شود.

وی عنوان کرد: این شرکت در حوزه اینترنت تجاری، تلفن ثابت، اینترنت خانگی و تلفن همراه اول به مشترکان خدمات ارائه خواهد داد

مهندس اسدی درادامه ضمن پرداختن به تغییرتعرفه تلفن ثابت تشریح کردکه ۱۷سال است که باوجود تورم تعرفه تلفن ثابت تغییرنکرده بعنوان مثال قیمت تمام شده یک خط تلفن ثابت که برای مشترک ۲۰۰/۰۰۰هزارتومان است برای شرکت مخابرات بالای ۴میلیون هزینه دارد ضمن تاکید برمهم بودن این موضوع ازاصحاب رسانه خواست فرزندانتان این موضوع را پوشش واطلاع رسانی کنند

مهندس اسدی درادمه یادآور شد:مشترکین سطح استان می‌توانند جهت پرداخت قبض تلفن ثابت و اینترنت خانگی از طریق سامانه ۲۰۰۰، خرابی تلفن با سامانه ۲٠۱۱۷ و مشترکین تجاری می‌توانند با شماره گیری ۲٠۱٠ اقدام کنند.

وی اظهار داشت: مشترکین همراه اول می‌توانند با شماره گیری سامانه ٠۹۹٠ مشکلات خطوط خود را اطلاع رسانی و رفع کنند


نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار