کلاهبرداری ۵۰ میلیارد تومانی با ارز دیجیتال
کد خبر: 1036896
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Lk8
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۰
مرد فریبکار که با وعده سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال موفق به کلاهبرداری ۵۰ میلیارد تومانی شده بازداشت شد.
سرویس حوادث جوان آنلاین:  چندی قبل شکایت‌های مشابهی درباره کلاهبرداری با وعده سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال به مأموران کلانتری‌۱۷۲ عبدالعظیم گزارش شد. چهار نفر از شاکیان در طرح شکایت مشابه به پلیس گفتند: مدتی قبل یکی از همکارانمان به ما پیشنهاد داد که در کار ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کنیم.

او اطلاعات خیلی خوبی در این باره داشت و گفت که سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال سودآوری خیلی خوبی دارد و ما را تشویق کرد که پولمان را در این راه سرمایه‌گذاری کنیم. ما هم برای کسب سود زیاد به او اعتماد کردیم و پس‌اندازمان را به حساب او واریز کردیم. مدتی که گذشت از وی خواستیم تا سود پولمان را پرداخت کند، اما مدام امروز و فردا کرد تا اینکه متوجه شدیم گوشی تلفن همراهش را خاموش کرده و دیگر سر کار هم حاضر نمی‌شود برای همین تصمیم به شکایت از او گرفتیم.

با اطلاعاتی که شاکیان در اختیار پلیس گذاشتند تحقیقات در این باره به جریان افتاد و مأموران موفق شدند مخفیگاه متهم را حوالی کلانتری شناسایی و او را بازداشت کردند. متهم در بازجویی‌ها به کلاهبرداری سریالی اعتراف کرد و گفت مدتی قبل با ایجاد یک صفحه در فضای مجازی کاربران را به سرمایه‌گذاری در این باره تشویق کردم. بعد هم موفق شدم ۱۱ نفر را فریب داده و از آن‌ها ۵۰‌میلیارد تومان با وعده سرمایه‌گذاری کلاهبرداری کنم تا اینکه بازداشت شدم. سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری تهران گفت: تحقیقات برای کشف جرائم بیشتر متهم در پلیس امنیت اقتصادی جریان دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار