برندگان اصفهانی طرح جایزه بزرگ همراه اول مشخص شدند
کد خبر: 1034953
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004LEn
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
جایزه پنجاه ميليون توماني به همراه اولی ها؛
در قرعه کشی مسابقه طرح جایزه بزرگ همراه اول ،چهاربرنده خوش شانس اصفهانی برنده جایزه پنجاه ميليون توماني این مسابقه شدند.

به گزارش خبرنگار جوان انلاین از اصفهان،به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان،در جلسه ای که با حضور مدیر مخابرات منطقه اصفهان و جمعی از مسئولین این مجموعه در سالن اجتماعات ستاد مخابرات استان برگزار شد؛به برندگان این مسابقه آقایان سعید رستم زاده ،منوچهر زنگی، رضا باقری خولنجانی و خانم عصمت صفاری خوزانی ،چهار هدیه ی نقدی ۵۰ میلیون تومانی اهدا شد.

گفتی است طبق این طرح پایان 30/10/99 از میان هر یک از افرادی که بسته های اینترنت همراه اول را خریداری کنند، در هر ماه به قید قرعه به ۲۹ نفر هر یک مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال جایزه تعلق می گیرد.

از ویژگی های این طرح می توان به موارد زیر اشاره کرد :

قرعه کشی به صورت ماهیانه برای هر ماه در نیمه ی نخست ماه بعدی برگزار می گردد.

در صورتی که فردی سیم کارت جدید دائمی و یا اعتباری همراه اول فعال کرده و یا یکی از بسته های مکالمه یا پیامک را خریداری نموده باشند، در این قرعه کشی شرکت داده خواهد شد.

ترابرد به همراه اول نیز مانند فعالسازی جدید در نظر گرفته شده و مشمول قرعه کشی می باشد.

استفاده کنندگان از هرگونه بسته ی رایگان مشمول قرعه کشی نمی باشند.

سیم کارت های سازمانی، حقوقی (دولتی و خصوصی) و گروه‌دار مشمول این قرعه‌کشی نمی شوند.

این قرعه کشی امتیازی نبوده و هر نفر دارای یک شانس برای برنده شدن می باشد.

قرعه کشی هر ماه و مشمولین آن مستقل از ماه دیگر می باشد.•در صورت عدم تمایل به شرکت در قرعه کشی، امکان خروج از طرح برای مشترکین فراهم می باشد.

چنانچه مشترکین به هر دلیل از خروج منصرف شده و تمایل به ورود مجدد به طرح را داشته باشند، این امکان نیز برای ایشان فراهم می باشد؛ لیکن پس از ورود مجدد، سوابق فعالسازی یا خرید بسته های قبلی که مشمول قرعه‌کشی می شد، در نظر گرفته نمی‌شود و مشترک لازم است مجددا یکی از انواع بسته ها را خریداری نماید تا مشمول قرعه‌کشی گردد.

گفتنی است شرکت در طرح قرعه کشی نیاز به اقدام خاصی از سوی مشترک ندارد و شماره تلفن کلیه مشترکین واجد شرایط به صورت خودکار در فایل مشمولین قرار داده می شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار