امر به معروف و نهی از منکر به محورهای جشنواره ابوذر اضافه شد
کد خبر: 1032428
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ka4
تاریخ انتشار: ۰۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
دبیرستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر لرستان:
حقیان گفت: امر به معروف و نهی از منکر به محورهای جشنواره ابوذر اضافه شد و خبرنگاران می توانند تا 20 دی آثار خود را به دبیرخانه جشنواره رسانه ای ابوذر ارسال کنند.

حجت الاسلام رضا حقیان، به خبرنگار جوان از لرستان، گفت:  موضوع امر به معروف و نهی از منکر به جشنواره ابوذر برای مرحله استانی اضافه شده است.

دبیرستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان افزود:  تمامی خبرنگاران می توانند تمامی آثار خود را  با هر قالبی  که در حوزه امر به معروف و نهی از منکر در بازه یکسال پیش منتشر کرده اند برای جشنواره ابوذر ارسال نمایند.

وی با بیان اینکه مهلت ارسال آثار در این حوزه تا ۲۰ دیماه می باشد، بیان کرد: محدودیتی در ارسال اثر در این حوزه وجود ندارد .

حجت الاسلام حقیان بیان کرد: جدای از جشنواره ابوذر از نفرات برتر در این موضوع تقدیر بعمل می آید.

وی اذعان داشت: جایگاه و اهمیت امر به معروف و نهی از منکر در قرآن و روایات،  آثار و برکات امر به معروف، مراحل و مراتب امر به معروف و نهی از منکر،  آثار ترک امر به معروف و نهی از منکر،- وظایف آمران به معروف و ناهیان از منکر و شیوه های امر به معروف و انواع معروف ها در قرآن و روایات از موضوع های بخش امر به معروف و نهی از منکر جشنواره رسانه ای ابوذر است.

حجت الاسلام حقیان ادامه داد: سیره معصومین(ع) در امر به معروف و نهی. از منکر، سیره شهدا در امر به معروف و نهی از منکر،  جایگاه و اهمیت امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه حضرت امام خمینی (ره)،  دیدگاه و اهمیت امر به معروف و نهی از منکر از دیدگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای ( مدظله العالی) و احکام فقهی امر به معروف و نهی از منکراز دیگر محورهای بخش امر به معروف و نهی از منکر جشنواره رسانه ای ابوذر است.

دبیرستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان لرستان با بیان اینکه علاقمندان می بایست آثار خود را به آدرس http://moojekhabar.ir/abozar.php  ارسال کنند، اظهار کرد: پس از وارد نمودن اطلاعات درخواستی دو گزینه قالب خبر و موضوع را تغییر ندهید وبر روی دکمه ارسال کلیک کنید.

 

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار