دستگاه قضایی از اشتغالزایی مس سونگون حمایت می‌کند
کد خبر: 1028349
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JWH
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۹
رئیس دادگستری شهرستان ورزقان گفت: این مجموعه از برنامه‌ها و فعالیت‌های مجتمع مس سونگون به طور کامل حمایت می‌کند.

احمد موسوی  در دیدار با مدیرعامل مجتمع مس سونگون با تاکید بر اینکه مسائل زیست محیطی و منابع طبیعی در حوزه کاری معادن دارای اهمیت است، افزود: انتظار داریم تمامی موارد و قوانین قانونی در حوزه محیط زیست توسط معادن مورد توجه جدی قرار بگیرد.

وی اظهار داشت: حمایت از صنعت و تولید داخلی و سرمایه گذاری در حوزه معادن شهرستان و به تبع آن اشتغال جوانان جزو اولویت‌های دستگاه قضایی است، چرا که باید هدف تمامی مسئولان تحقق شعار سال مبنی بر جهش تولید که توسط مقام رهبری تبیین شده است، باشد.

موسوی ادامه داد: به منظور تسهیل روند سرمایه گذاری و رفع موانع موجود از مسیرهای قانونی دستگاه قضایی در کنار واحدهای تولیدی و سرمایه گذاران است و در این خصوص صاحبان صنایع و تولید کنندگان نباید کوچکترین نگرانی داشته باشند.

مدیرعامل مجتمع مس سونگون ورزقان نیز در این دیدار ارزش طرح‌های توسعه‌ای در حال اجرا در این مجتمع را بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان اعلام و اضافه کرد: هم اکنون سه طرح بزرگ توسعه ای شامل فاز سوم تغلیظ، ایجاد کارخانه هیپلیچینگ و واحد ذوب و پالایش با پیش بینی اشتغال مستقیم ۶۰۰ نفر در مجتمع مس سونگون در حال اجراست.

علی بیات ماکو افزود: پیمانکار فاز سه تغلیظ نیز انتخاب شده است و به زودی شاهد تجهیز کارگاه و آغاز عملیات اجرایی آن خواهیم بود.

وی گفت: اجرای این طرح با سرمایه گذاری چهار هزار میلیارد تومان منجر به افزایش ۱۵۰ هزارتنی کنسانتره تولیدی این مجتمع خواهد شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار