ادامه ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی در تعطیلات کرونایی
کد خبر: 1028235
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JUR
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ گفت: همانند گذشته مردم می‌توانند به دفاتر پلیس ۱۰+ و سپس به پارکینگ برای ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی مراجعه کنند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سرهنگ محمد رازقی، با اشاره به تعطیلات مراکز مختلف به دلیل اجرای محدودیت‌های هوشمند کرونایی اظهار کرد: همانند گذشته مردم می‌توانند به دفاتر پلیس ۱۰+ و سپس به پارکینگ برای ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی مراجعه کنند.

وی ادامه داد: رعایت دستورالعمل‌ها چه در پلیس ۱۰+ و چه در پارکینگ‌ها بیشتر شده، اما طرح ترخیص موتورسیکلت‌های رسوبی متوقف نمی‌شود.

باران مانع از مقایسه صحیح ترافیک با قبل از اجرای محدودیت‌های هوشمند کرونایی شد

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به نخستین روز از اجرای طرح محدودیت‌های هوشمند کرونایی گفت: به دلیل آنکه روز گذشته در تهران بارش باران داشتیم، نمی‌توانیم به طور قاطع بگوییم که اجرای محدودیت‌ها چقدر بر میزان ترافیک پایتخت تأثیر گذاشته است.

رازقی بیان کرد: در زمان بارندگی، ترافیک تشدید می‌شود و باران، ترافیک را در شهر تهران یکپارچه می‌سازد بخصوص بارندگی‌های این بازه زمانی از سال چرا که نخستین بارش است، مردم آمادگی این بارندگی‌ها را ندارند و بیشتر از وسایل نقلیه شخصی استفاده می‌کنند.

حجم ترافیک روز قبل با شنبه هفته گذشته تغییری نداشت

وی افزود: همزمانی سنگینی ترافیک به دلیل بارش باران با اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی نمی‌تواند به ما نشان دهد که چقدر اجرای این طرح به کاهش ترافیک کمک کرده است.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ در پایان گفت: حجم ترافیک در روز گذشته با هفته قبل یکسان بوده، ولی باز هم اعلام می‌کنم به دلیل بارندگی نمی‌توان تأثیر تصمیم دولت در خصوص ترافیک را اعلام کرد.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار