به‌جای خرید واکسن کرونا از خارج به توانمندی دانشمندان خودمان تکیه کنیم
کد خبر: 1027655
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JL5
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
نماینده سبزوار در مجلس دهم گفت: به جای تکیه کردن به خارج و خرید واکسن کرونا از بازارهای جهانی، به توانمندی دانشمندان خودمان تکیه کنیم و سعی کنیم نیاز خود را با تکیه بر توانمندی‌های داخلی تهیه کنیم.

سرویس سیاسی جوان آنلاین: حسین مقصودی نماینده مردم سبزوار در مجلس دهم در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: با توجه به منابع محدود ارزی قادر به خرید واکسن کرونا از بازارهای جهانی نیستیم.

وی افزود: علاوه بر این ما با شرایط تحریمی مواجهیم و همین مسئله محدودیت ما را برای این منظور بیشتر می‌کند و ما با مشکلات بیشتری در این ارتباط برای خرید واکسن کرونا مواجه هستیم.

نماینده مردم سبزوار در مجلس دهم اظهار داشت: بهتر است به جای تکیه کردن به خارج و خرید واکسن کرونا از بازارهای جهانی، به توانمندی دانشمندان خودمان تکیه کنیم و سعی کنیم نیاز خود را با تکیه بر توانمندی‌های داخلی تهیه کنیم.

مقصودی خاطرنشان کرد: بخش قابل توجهی از پیشرفت‌های علمی و پزشکی جهان با نقش تأثیرگذار دانشمندان ایرانی اتفاق می‌افتد که در کشورهای مختلف جهان هستند، پس این مسئله نشان می‌دهد که با تکیه بر توان دانشمندان خود در این عرصه موفق شویم.

وی افزود: علاوه بر این، بهترین کار پیشگیری است تا درمان و لازم است تا مردم دستورالعمل‌های پزشکی را برای پیشگیری به ابتلای بیماری کرونا را در دستورکار خود قرار دهند.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار