جدیدترین آمار جهانی کرونا سه شنبه ۲۷ آبان ۹۹
کد خبر: 1027605
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JKH
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۸
طبق آخرین آمار جهانی تاکنون ۵۵ میلیون و ۳۵۰ هزار نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا-کووید۱۹- مبتلا شده‌اند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز ۵۵ میلیون و ۳۵۰ هزار و ۶۶۳ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، یک میلیون و ۳۳۲ هزار و ۳۳۸ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۳۸ میلیون و ۴۹۴ هزار و ۴۴۱ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۱۷۱ هزار و ۶۶ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۱ میلیون و ۵۳۸ هزار و ۲۸۰ نفر رسیده است؛ تاکنون ۲۵۲ هزار و ۶۵۲ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور هند پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۲۸ هزار و ۶۷۳ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۸ میلیون و ۸۷۴ هزار و ۲۹۰ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۱۳۰ هزار و ۵۵۹ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به عنوان سومین کشور جهان با افزایش ۱۳ هزار و ۶۴۷ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۵ میلیون و ۸۷۶ هزار و ۷۴۰ نفر رسیده است؛ تاکنون ۱۶۶ هزار و ۶۷ برزیلی جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور‌های فرانسه، روسیه، اسپانیا، انگلیس و آرژانتین نیز به‌ترتیب با یک‌میلیون و ۹۹۱ هزار و ۲۳۳, یک‌میلیون و ۹۴۸ هزار و ۶۰۳, یک‌میلیون و ۵۲۱ هزار و ۸۹۹, یک‌میلیون و ۳۹۰ هزار و ۶۸۱ و یک‌میلیون و ۳۱۸ هزار و ۳۸۴ نفر مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های ایتالیا با یک‌میلیون و ۲۰۵ هزار و ۸۸۱ مبتلا و کلمبیا نیز با یک‌میلیون و ۲۰۵ هزار و ۲۱۷ نفر مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های هند، آمریکا و برزیل به ترتیب با ۸ میلیون و ۲۹۰ هزار و ۳۷۰, ۷ میلیون و ۱۹ هزار و ۳۶۴ و ۵ میلیون و ۳۲۲ هزار و ۴۲۰ نفر بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۱ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار