جدیدترین آمار جهانی کرونا یکشنبه ۲۵ آبان ۹۹
کد خبر: 1027317
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JFd
تاریخ انتشار: ۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸
طبق آخرین آمار جهانی تاکنون ۵۵ میلیون و ۳۲۹ هزار نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا-کووید۱۹- مبتلا شده‌اند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز ۵۵ میلیون و ۳۲۹ هزار و ۱۰۴ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، یک میلیون و ۳۱۸ هزار و ۲۸۶ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۳۷ میلیون و ۸۷۱ هزار و ۳۷۵ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۱۵۷ هزار و ۲۵۳ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۱ میلیون و ۲۲۶ هزار و ۲۱۸ نفر رسیده است؛ تاکنون ۲۵۱ هزار و ۲۵۶ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور هند پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۴۱ هزار و ۶۵۹ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۸ میلیون و ۸۱۴ هزار و ۹۰۲ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۱۲۹ هزار و ۶۷۴ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به عنوان سومین کشور جهان با افزایش ۲۹ هزار و ۴۶۳ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۵ میلیون و ۸۴۸ هزار و ۹۵۹ نفر رسیده است؛ تاکنون ۱۶۵ هزار و ۶۷۳ برزیلی جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور‌های فرانسه، روسیه، اسپانیا، انگلیس و آرژانتین نیز به‌ترتیب با یک‌میلیون و ۹۵۴ هزار و ۹۵۹, یک‌میلیون و ۹۰۳ هزار و ۲۵۳, یک‌میلیون و ۴۹۲ هزار و ۶۰۸, یک‌میلیون و ۳۴۴ هزار و ۳۵۶ و یک‌میلیون و ۳۰۴ هزار و ۸۴۶ نفر مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های کلمبیا با یک‌میلیون و ۱۹۱ هزار و ۴ مبتلا و ایتالیا نیز با یک‌میلیون و ۱۴۴ هزار و ۵۵۲ نفر مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های هند، آمریکا و برزیل به ترتیب با ۸ میلیون و ۲۰۵ هزار و ۷۲۸, ۶ میلیون و ۸۹۱ هزار و ۳۱ و ۵ میلیون و ۲۹۱ هزار و ۵۱۱ نفر بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۱ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:
 
جدیدترین آمار جهانی کرونا یکشنبه ۲۵ آبان ۹۹
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار