اهدای بیش از 58 هزار نسخه کتاب توسط واقفان فرهنگی به کتابخانه‌های آستان قدس
کد خبر: 1027073
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004JBh
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۹
از ابتدای سال تاکنون صورت گرفت
رئیس اداره خدمات کتابداری کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی از اهدای بیش از 58 هزار نسخه کتاب از سوی واقفان فرهنگی به این کتابخانه از ابتدای سال تاکنون خبر داد.

عیسی اختری طوسی با بیان این مطلب گفت: كتابخانه آستان قدس رضوي ‌در طول زمان، انواع منابع اطلاعاتي شامل نسخ خطي، ‌كتاب‌هاي ناياب و نفيس و چاپ سنگي،‌‌ اسناد و مدارك تاريخي، مطبوعات،‌ اشياء و آثار موزه‌اي و انبوه كتاب‌هاي چاپي معمولي را به شيوه‌هاي مختلفي تهيه كرده که عمده آن به صورت وقفی بوده است.
وی مراجعه حضوری کارشناس سازمان به موسسات و درب منازل اشخاص اهداکننده و دریافت منابع اهدایی توسط روابط عمومی سازمان در کتابخانه مرکزی و کتابخانه‌های وابسته درون شهری و برونشهری آستان قدس رضوی را زمینه‌های اهدای منابع مختلف اطلاعاتی عنوان کرد.
اختری طوسی، تکمیل فرم توسط اهداکننده، تفکیک در واحد اهداء و مبادله، تهیه فرم اعلام وصول را از مراحل دریافت منابع اهدایی عنوان کرد و افزود: یکی از اقدامات ارزشمندی که توسط اداره خدمات کتابداری در خصوص منابع اهدایی صورت می‌‌گیرد برگزاری نشست‌های کمیته‌ انتخاب کتاب از بین این منابع برای بخش‌ها و کتابخانه‌های سازمان است.
گفتنی است علوم اسلامی، اهل بیت(ع)، علوم قرآن و حدیث، علوم انسانی، ادبیات، تاریخ، اقتصاد از جمله موضوعاتی است که پیرامون آنها منابع متعددی توسط کتابخانه مرکزی آستان قدس رضوی جذب شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار