پزشکی هسته‌ای بیمارستان رضوی در رتبه عالی قرار دارد
کد خبر: 1026776
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J6u
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۲
رئیس واحد پزشکی هسته‌ای بیمارستان تخصصی امیرالمؤمنین(ع) در نجف اشرف:
رئیس واحد پزشکی هسته‌ای بیمارستان تخصصی امیرالمؤمنین(ع) در نجف اشرف در حاشیه بازدید از بیمارستان رضوی بیان کرد: پزشکی هسته‌ای بیمارستان رضوی در رتبه عالی قرار دارد.

دکتر حیدر علوی ضمن بازدید از بخش پزشکی هسته‌ای و فعالیت‌های تشخیصی و درمانی بیمارستان رضوی اظهار کرد: پزشکی هسته‌ای بیمارستان رضوی آخرین و به‌روزترین تجهیزات را دارد و بسیاری از آزمایش‌ها و بررسی‌های تشخیصی در زمینه سرطان در این بخش مجهز قابل انجام است. باید اذعان کرد فعالیت‌های این بخش در وضعیتی عالی قرار دارد.
وی هدف از این بازدید را ایجاد باب همکاری و تعامل دوجانبه بین بیمارستان فوق‌تخصصی رضوی و بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) به‌ویژه در زمینه پزشکی هسته‌ای دانست و ابراز امیداوری کرد ماحصل آن به عقد قرارداد دوجانبه میان این دو بیمارستان بینجامد.
دکتر علوی اظهار کرد: این همکاری و تعامل به لطف ائمه اطهار(ع) با آموزش کادر درمان پزشکی هسته‌ای بیمارستان امیرالمؤمنین(ع) شروع خواهد شد و در ادامه، متخصصان بیمارستان رضوی درباره نگارش گزارش‌های مربوط به خدمات تصویربرداری پزشکی هسته‌ای به کادر درمان ما کمک خواهند کرد.
این متخصص با بیان اینکه پزشکی هسته‌ای رشته‌ای نوپا در کشور عراق است، افزود: عمر این رشته تخصصی در عراق کمتر از دو سال است. بنابراین آمار و ارقام دقیقی از متقاضیان دریافت خدمات در بخش پزشکی هسته‌ای نداریم اما پیش‌بینی می‌کنیم با تعاملاتی که با بیمارستان رضوی خواهیم داشت و توسعه‌هایی که در بخش خدمات پزشکی هسته‌ای خود ایجاد می‌کنیم، با افزایش تعداد مراجعان روبه‌رو باشیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار