تسهیل فرآیند تامین کالای اساسی با تعیین مسئولان اجرایی در پیگیری تخصیص ارز
کد خبر: 1026635
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004J4d
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام وطیور ایران خبر داد
دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران گفت: مسئولیت تنظیم بازار عمده نهاده‌های دامی از وزارت صمت به وزارت جهادکشاورزی منتقل شد، اما هنوز مشخص نشده کدام یک از ادارات این وزارتخانه مسئولیت پیگیری تخصیص ارز نهاده‌های دامی را به عهده دارد.
به گزارش جوان آنلاین به روابط عمومی اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران (آوندا)، عباس حاجی زاده با اعلام این مطلب اظهارکرد: براساس مصوبه هیات دولت و ستاد تنظیم بازار وظایف تخصیص ارز ثبت سفارش نهاده‌های دامی از وزارت صمت به وزارت جهاد کشاورزی منتقل شده است، اما هنوز متولی و مجری معرفی واردکنندگان به بانک مرکزی برای تخصیص ارز مشخص نشده است.
دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران افزود: در زمان جابجایی مسئولیت ها، معمولا فرآیند‌های اجرایی دچار سکته و توقف تا انتقال کامل وظایف و تعیین واحد‌های مسئول و اجرایی جدید می‌شوند.
حاجی زاده با تاکید بر عدم توقف در روند تامین کالا‌های اساسی کشور تصریح کرد: برای جلوگیری از ایجاد وقفه در تامین کالا باید در اسرع وقت مسئول یا مسئولین اجرایی و وظایف آن‌ها در فرآیند‌های اجرایی تعیین و معرفی شوند.
دبیر اتحادیه واردکنندگان نهاده‌های دام و طیور ایران خاطرنشان کرد: تسریع روند در تعیین واحد اجرایی جهت پیگیری تخصیص ارز می‌تواند فرآیند تامین کالا‌های اساسی مورد نیاز کشور را سرعت بیشتری ببخشد
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار