جدیدترین آمار جهانی کرونا یکشنبه ۱۸ آبان ۹۹
کد خبر: 1026325
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Izd
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
طبق آخرین آمار جهانی ۵۰ میلیون و ۲۶۳ هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ کشور آمریکا در شب گذشته با افزایش بیش از ۲۴هزار مبتلای جدید به مجموع ۱۰میلیون و ۱۸۲ هزار مبتلا و بیش از ۲۴۳ هزار جانباخته رسید.
سرویس جامعه جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز ۵۰ میلیون و ۲۶۳ هزار و ۹۵۸ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، یک میلیون و ۲۵۶ هزار و ۳۵۸ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۳۵ میلیون و ۵۵۰ هزار و ۱۵۳ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۱۲۴ هزار و ۲۳۲ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۱۰ میلیون و ۱۸۲ هزار و ۸۱۸ نفر رسیده است؛ تاکنون ۲۴۳ هزار و ۲۵۷ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور هند پس از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۴۶ هزار و ۳۱۸ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۸ میلیون و ۵۰۷ هزار و ۷۵۴ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۱۲۶ هزار و ۱۶۲ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور برزیل به عنوان سومین کشور جهان با افزایش ۲۱ هزار و ۵۶ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۵ میلیون و ۶۵۳ هزار و ۵۶۱ نفر رسیده است؛ تاکنون ۱۶۲ هزار و ۲۸۶ برزیلی جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور‌های روسیه، فرانسه، اسپانیا، آرژانتین و انگلیس نیز به‌ترتیب با یک‌میلیون و ۷۵۳ هزار و ۸۳۶، یک‌میلیون و ۷۴۸ هزار و ۷۰۵، یک‌میلیون و ۳۸۸ هزار و ۴۱۱، یک‌میلیون و ۲۳۶ هزار و ۸۵۱ و یک‌میلیون و ۱۷۱ هزار و ۴۴۱ نفر مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های کلمبیا با یک‌میلیون و ۱۳۶ هزار و ۴۴۷ مبتلا و مکزیک نیز با ۹۶۱ هزار و ۹۳۸ نفر مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های هند، آمریکا و برزیل به ترتیب با ۷ میلیون و ۸۶۸ هزار و ۹۶۸، ۶ میلیون و ۴۴۱ هزار و ۷۴۴ و ۵ میلیون و ۶۴ هزار و ۳۴۴ نفر بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۱ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:
 
جدیدترین آمار جهانی کرونا یکشنبه ۱۸ آبان ۹۹
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار