۲۰ گروه جهادی برای کمک به کادر درمان استان مرکزی سازماندهی شد
کد خبر: 1025962
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Itm
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹
مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی
 مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: ۳۰۰ جهادگر این استان در قالب ۲۰ گروه جهادی برای کمک به کادر درمان بیمارستان‌های این استان در درمان مبتلایان به ویروس کرونا، سازماندهی شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: ۳۰۰ جهادگر این استان در قالب ۲۰ گروه جهادی برای کمک به کادر درمان بیمارستان‌های این استان در درمان مبتلایان به ویروس کرونا، سازماندهی شد.

امید محترمی مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی افزود: پس از بیانات رهبر معظم انقلاب در ستاد ملی مقابله با کرونا و تاکید بر مشارکت همگانی در مقابله با ویروس کرونا ۲۰ گروه جهادی برای حمایت کادر درمان سازماندهی و برای دریافت آموزش‌های لازم به بسیج جامعه پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی معرفی شدند.  

وی ادامه داد: همچنین ۴۰۰ گروه جهادی دیگر نیز برای گندزدایی و ضدعفونی کردن معابر و اماکن عمومی، حضور موثر در رزمایش کمک مومنانه، توزیع جهیزیه، لوازم‌التحریر و کمک معیشتی به اقشاری که در نتیجه شیوع ویروس کرونا آسیب اقتصادی متحمل شدند نیز سازماندهی و در حال فعالیت هستند.  

مسئول بسیج سازندگی سپاه روح‌الله استان مرکزی بیان کرد: حدود ۳۰ کارگاه تولید ماسک نیز از سوی این نهاد انقلابی به صورت شبانه روزی در حال تولید ماسک هستند که از ابتدای شیوع این بیماری تا کنون بیش از پنج میلیون ماسک تولید و توزیع شده است.  

محترمی اظهار داشت: کمبود پارچه برای تولید ماسک مشکل اصلی کارگاه‌های زیر پوشش است و در صورت حل مشکل تامین پارچه شمار کارگاه‌های تولید ماسک این نهاد انقلابی شمار کارگاه‌ها به ۶۰ واحد می‌رسد.

وی افزود: استان مرکزی در رزمایش مواسات، همدلی و کمک مومنانه نیز از استان‌های موفق کشور است و از اردیبهشت ماه تا ۲۵ مهرماه جاری بیش از ۱۹۱ هزار بسته معیشتی در نقاط مختلف استان توزیع سد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار