ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان از پویاترین ستادهای کشور است
کد خبر: 1024979
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Idv
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲
مدیرکل امور استان‌ها و دستگاه‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: ستاد کردستان از جمله ستادهای پویای کشور و تنها استانی است که در تمام شهرستان‌های آن تشکیلات امر به معرف و نهی از منکر ایجاد شده است.

حجت‌الاسلام حامد ترکاشوند صبح امروز در چهارمین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان اظهار داشت: ستاد استان کردستان در ستاد مرکزی از جمله ستادهای پویای استانی است و در جذب و ثبت‌نام طلایه‌داران در سامانه امین بالاترین آمار را در بین استان ها دارد.

وی اذعان کرد: ستاد امر به معروف ونهی از منکر کردستان در تمام شهرستان‌ها تشکیلات ستاد را دارد و این نمایانگر این است که فریضه مغفول‌مانده امر به معروف و نهی از منکر در استان کردستان به خوبی در حال احیاء است.

مدیرکل امور استان‌ها و دستگاه‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور گفت: طبق آمار 70 گروه از 800 گروه کشوری، جزو گروه‌های جهادی استان کردستان بوده که نسبت به آمار جمعیت مطلوب است.

وی در ادامه تصریح کرد: بحث امر به معروف و نهی از منکر بر خلاف دید عمومی فقط به عفاف و حجاب ختم نمی‌شود بلکه موضوع عفاف و حجاب یکی از هزار موضوع قابل بررسی در قالب امر به معروف و نهی از منکر است.

مدیرکل امور استان‌ها و دستگاه‌های ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در ادامه اظهار داشت: امروز در ستاد مرکز بحث پویاسازی امر به معروف و نهی از منکر دنبال می‌شود و اگر امر به معروف و نهی از منکر را برای مردم درست تشریح کنیم عموم مردم خود برای ترویج این فریضه الهی داوطلب می‌شوند.

وی تصریح کرد: امروز امربه معروف و نهی از منکر مسئولین بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری از مهم‌ترین معروف‌ها است و بحث سوت‌زنی در کشور برای جلوگیری از فساد و رانت اداری مطرح است.

حجت‌اسلام ترکاشوند اظهار کرد: امروز نگاه به امر به معروف و نهی از منکر باید همانند فریضه واجب نماز باشد و باید دید و افق وسیع‌تری به این فریضتین الهی پیدا کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار