جشنواره رسانه ای ابوذر در دو سطح ملی و استانی برگزار می شود
کد خبر: 1024546
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004IWw
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه روح الله استان مرکزی:
سرهنگ پاسدار احسان ربیعی گفت:این جشنواره آثار تولیدی رسانه های کشور طی بازه زمانی دی ماه تا آذر ماه سال بعد به دبیرخانه استانی ارسال و در سطح استان به رقابت می پردازد.

سرهنگ پاسدار احسان ربیعی گفت:این جشنواره آثار تولیدی رسانه های کشور طی بازه زمانی دی ماه تا آذر ماه سال بعد به دبیرخانه استانی ارسال و در سطح استان به رقابت می پردازد.

استان مرکزی سرهنگ پاسدار احسان ربیعی مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه روح الله استان مرکزی از برگزاری جشنواره رسانه ای ابوذر در دو سطح ملی و استانی خبر داد و گفت:این جشنواره آثار تولیدی رسانه های کشور طی بازه زمانی دی ماه تا آذر ماه سال بعد به دبیرخانه استانی ارسال و در سطح استان به رقابت می پردازد.

وی افزود:هر ساله آثار برگزیده استانی توسط دبیرخانه هر استان به دبیرخانه مرکزی در تهران ارسال و در رقابت ملی شرکت داده می شد، اما در دو سال اخیر با راه اندازی پایگاه ویژه جشنواره به نشانی aboozarha.ir امکان ارسال مستقیم و هم زمان آثار به دبیرخانه مرکزی مشخص شده است.

سرهنگ ربیعی گفت: اصحاب رسانه استان می توانند آثار خود را همزمان با ثبت و بارگزاری در پایگاه جشنواره، به شماره ۰۹۱۸۴۰۴۸۴۹۰ در پیام رسان ایتا یا تلگرام ارسال نمایند.

مسئول سازمان بسیج رسانه سپاه روح الله اضافه کرد:سال گذشته به دلیل وقوع حوادث متعدد در پاییز و زمستان که نهایتا به فراگیری کرونا رسید، برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره استانی به تعویق افتاد، لذا در جشنواره امسال آثار سال گذشته نیز در رقابت شرکت داده خواهند شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار