۴۰۹۵۲ کارت ملی هوشمند در مراکز ثبت احوال اصفهان معطل مانده است
کد خبر: 1023856
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ILo
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴
مدیرکل ثبت‌احوال استان اصفهان:
سین غفرانی کجانی گفت: در حال حاضر ۴۰ هزار و ۹۵۲ قطعه کارت هوشمند ملی در مراکز ثبت احوال و پست استان اصفهان معطل مانده و صاحبان آنها برای دریافت مراجعه نکرده اند.

ح

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان در خصوص آخرین وضعیت صدور کارت هوشمند ملی در استان اصفهان اظهار داشت: جامعه هدف دریافت کارت هوشمند ملی در استان اصفهان تا امروز چهار میلیون و ۶۵ هزار و ۴۹ نفر است.

وی افزود: از این تعداد تاکنون برای سه میلیون و ۸۳۶ هزار و ۱۵۱ نفر کارت هوشمند ملی صادر شده است.

مدیرکل ثبت‌احوال استان اصفهان با بیان اینکه می‌توان گفت تاکنون برای ۹۵ درصد از جامعه هدف دریافت کارت هوشمند ملی در استان اصفهان کارت صادر شده است، ابراز داشت: در حال حاضر ۴۰ هزار و ۹۵۲ قطعه کارت هوشمند ملی در مراکز ثبت احوال، پست باقی مانده است و از شهروندان استان اصفهان درخواست داریم هر چه زودتر برای دریافت کارت خود اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تعهد استان اصفهان در زمینه صدور کارت هوشمند ملی برای سال ۹۹ ۳۰۳ هزار و ۵۳۹ قطعه کارت است، تصریح کرد: تا پایان شهریور امسال ۱۴۹ هزار و ۲۲۱ نفر برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت‌نام کرده‌اند که در واقع می‌توان گفت نیمی از تعهدات استان در این زمینه محقق شده است.

غفرانی افزود: کسانی که برای دریافت کارت هوشمند ملی ثبت‌نام کرده اما هنوز کارت خود را دریافت نکرده‌اند می‌توانند با استفاده از رسید ثبت‌نام کارت و همچنین یک مدرک معتبر دیگر در دفاتر دولتی و غیر دولتی خدمات مورد نیاز را دریافت کنند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار