استانداردیکی از عوامل رشد و پویایی صنعت کشور است
کد خبر: 1022991
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004I7r
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
نماینده مردم خمین در دیدار با مدیر کل استاندارد استان مرکزی
مدیر کل استاندارد استان مرکزی در ادامه سفر یکروزه به شهرستان خمین در آغازین روز از هفته استاندارد با علیرضا نظری نماینده مردم شریف خمین در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد .

مدیر کل استاندارد استان مرکزی در ادامه سفر یکروزه به شهرستان خمین در آغازین روز از هفته استاندارد با علیرضا نظری نماینده مردم شریف خمین در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد .

نماینده مردم خمین در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تبریک هفته استاندارد این هفته را بهانه ای در تاکید و تعمیم و گسترش کیفیت، که یکی از عوامل رشد و پویایی صنعت کشور است عنوان کرد و گفت : دیدن نشان استاندارد بر روی کالاها اعتماد عمومی به تولید داخل را به دنبال خواهد داشت و در هر کشوری این اطمینان و اعتماد عمومی فرهنگ کار کیفی را نهادینه خواهد کرد .

نظری استاندارد را یک نهاد کیفی و نظارتی که با دانش فنی و تخصصی سره و ناسره را در مقوله کیفیت تشخیص می دهد و اصالت آرم استاندارد را تایید می کند عنوان کرد و گفت : استاندارد می تواند عامل رشد و گسترش هر کشور در صنعت و تولیدات کیفی باشد و توسعه کشور نیاز به توجه جدی به مقوله استاندارد و گسترش فرهنگ استاندارد دارد. 

 

وی تقویت بنیه قوانین در این زمینه و حذف قوانین موازی و غیر ضروری را نیز لازم دانست و گفت : در رویکرد مجلس یازدهم اهتمام به بحث استاندارد مورد توجه خواهد بود .

 

در ادامه مهنازجعفریان مدیر کل استاندارد استان مرکزی با اشاره به شعار امسال روز جهانی استاندارد با عنوان "حفاظت از زمین با استانداردها " گفت : امروز صنعت عاملی برای آلایندگی محیط زیست شده است و استانداردها در جلوگیری از این آلایندگی و کمک در اصلاح این شرایط می تواند نقشه راه در اجرای قوانین بازدارنده ارایه نماید .

جعفریان ضمن ارایه گزارش مختصری از فعالیت های اداره کل استاندارد استان در سال گذشته در حوزه های کاری متعدد گفت : استاندارد در استان مرکزی به توجه صنعتی بودن این استان بسیار فعال و پر رنگ است و کارکنان اداره کل استاندارد استان با وجود کمبود شدید نیروی انسانی با دقت و تمام توان کارشناسی به ارایه خدمت به بهترین نحو در مجموعه استاندارد استان می پردازند .

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار