نباید احساس داشتن امنیت را از مردم دریغ کرد
کد خبر: 1022215
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HvL
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
اورینب مسرور گفت:
رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر گفت:اگر نمی توانیم در مسیر حل مشکلات اقتصادی مردم گام برداریم و جلوی کوچکتر شدن سفره مردم را بگیریم، حداقل این حس امنیت را از آنها دریغ نکنیم.
بهاره عشقی صابر

 

اورینب مسرور رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر در دیدار سرهنگ کرمی فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر که به منظور فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی انجام شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، دفاع مقدس، مدافع حرم، امنیت و به ویژه شهدای نیروی انتظامی اظهار داشت: اجرای پروژه‌های کوچک و بزرگ در شهر به همت مجموعه شورای شهر و شهرداری تحقق یافته و رضایتمندی نسبی مردم را به همراه دارد، با وجود امنیتی است که ماموران شجاع، غیور و رشید نیروی انتظامی که حافظ جان و مال مردم هستند، فراهم ساختند که از این بابت از نیروی انتظامی تشکر می‌کنم.

وی گفت: با وجود شرایط سخت و فضای سنگین اقتصادی که مردم تجربه می‌کنند، دیگر تحمل ناامنی، سرقت، درگیری‌های اراذل و اوباش و از این دست مشکلات را ندارند.

مسرور با بیان اینکه نباید حس امنیت را از مردم دریغ کنیم، تاکید کرد: اگر نمی توانیم در مسیر حل مشکلات اقتصادی مردم گام برداریم و جلوی کوچکتر شدن سفره مردم را بگیریم، حداقل این حس امنیت را از آنها دریغ نکنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر ادامه داد: بیش از پیش به داد مظلومان برسید، مردم عادی در مشکلات و درگیری‌ها و سرقت ها دادرسی جز نیروی انتظامی ندارند، از شما خواهش می‌کنم در شرایط کنونی بیش از گذشته رعایت حال مردم را بکنید.

وی گفت: قبول دارم فرهنگ‌سازی، مسائل اقتصادی و مسائل دیگر در بروز و افزایش بزه موثر است و همچنین کمبود نیروی انسانی و تجهیزات هم سبب خدمت رسانی ضعیف تر می شوند، اما مردم از نیروی انتظامی بیشتر از سایر ارگان ها انتظار دارند.

مسرور در پایان با بیان اینکه ما را به عنوان نمایندگان مردم در شورای شهر در کنار خودتان بدانید، خاطرنشان کرد: قطعاً همکارانم در شورای شهر و شهرداری از هیچ مساعدتی به مجموعه نیروی انتظامی در جهت تامین امنیت شهروندان اسلامشهری دریغ نخواهند کرد.

گفتنی است در دیدار رئیس شورای اسلامی شهر اسلامشهر با سرهنگ کرمی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسلامشهر، چند تن از اعضای شورای شهر و شهردار جهادی اسلامشهر حضور داشتند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار