امنیت در مرزهای اردبیل برقرار است
کد خبر: 1021345
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HhJ
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
دادستان مرکز استان اردبیل:
دادستان مرکز استان اردبیل گفت: نیروهای امنیتی و نظامی استان اردبیل از ساعات اولیه تنش‌ها بین کشورهای ارمنستان و جمهوری آذربایجان در مزر حاضر شده و امنیت مرز را رصد می‌کنند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، سید عبدالله طباطبایی با اشاره به تشدید تنش‌ها بین کشورهای ارمنستان و جمهوری آذربایجان اظهار کرد: مرزهای استان اردبیل و مخصوصاً مناطق و شهرستان‌های مرزی استان اردبیل در امنیت کامل به سر می‌برند و ذره‌ای نگرانی متوجه مردم استان اردبیل نیست.

وی خاطرنشان کرد: طرفین جنگ بر این موضوع اطمینان دارند که نیروهای نظامی جمهوری اسلامی ایران از اقتدار و آمادگی کامل برخوردارند و هرگونه تعرض حتی به اشتباه را قاطعانه پاسخ می‌دهند.

دادستان اردبیل به وجود مرز طبیعی رودخانه ارس بین کشورهای طرف جنگ با کشورمان اشاره کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران در این جنگ دخالتی ندارد و بر همین اساس ما هیچ‌گونه تعرض اشتباهی را هم نمی‌پذیریم و از طرفین می‌خواهیم ضمن پایان دادن به درگیری‌ها و پیگیری مسائل از طریق مذاکره، حفظ امنیت مرزهای جمهوری اسلامی ایران را نیز در نظر داشته باشند.

طباطبایی با بیان اینکه دیگر زمان جنگ سپری شده است، افزود: هیچ کشور و ملتی از جنگ سود نبرده و فقط حاصل جنگ‌ها از بین رفتن زیرساخت‌ها، زیربناها و جان انسان‌های بیگناه بوده است.

وی خطاب به مردم شهرستان‌های مرزی استان اردبیل گفت: مردم ما که هشت سال دفاع مقدس را تجربه کرده‌اند و در طول ۴۰ سال گذشته در حوادث گوناگون به اقتدار و انسجام و اتحاد نیروهای نظامی ما ایمان دارند و بر همین اساس باید آرامش خودشان را حفظ کنند، چراکه سربازان این خاک و بوم اجازه تعرض به کشور را به هیچ قدرت و کشوری نخواهد داد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار