محکوم حبس ابدی متهم به قتل شد
کد خبر: 1020314
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HQg
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۰
یکی از محکومان حبس ابد که با کاهش محکومیتش از زندان آزاد و به اتهام قتل زن پولدار بازداشت شده در بازجویی‌ها جرمش را انکار کرد.
سرویس حوادث جوان آنلاین: صبح روز پنج‌شنبه ۲۹‌خردادماه امسال خانواده‌ای به کلانتری‌۱۰۱ تجریش رفتند و از گم‌شدن ناگهانی مادر ۶۰‌ساله‌شان شکایت کردند.

در حالی تحقیقات برای پیدا کردن زن میانسال آغاز شده‌بود، به مأموران پلیس خبر رسید واحد گشت مأموران کلانتری ۱۲۶‌تهرانپارس جسد زن سوخته شده‌ای را زیر پل بزرگراه بابایی تقاطع بزرگراه باقری کشف کرده‌اند که شباهت زیادی با زن گمشده دارد. بنابراین خانواده زن گمشده به پزشکی قانونی رفتند و جسد مادرشان را به نام حمیده شناسایی کردند. با کشف جسد زن میانسال پرونده وارد مرحله تازه‌ای شد و تیمی از کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی به دستور قاضی مصطفی واحدی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران برای رسیدگی وارد عمل شدند.

یکی از اعضای خانواده مقتول گفت: مادرم سال‌۹۰ مغازه‌ای را در حوالی میدان امام حسین به مبلغ یک‌میلیارد تومان به زنی به نام مهرانه فروخت. او برای معامله چک پسرش فرزین را داد، اما هرگز چک او وصول نشد. فرزین که داماد خواننده پاپ مشهوری است، مدتی بعد به اتهام حمل شیشه به زندان افتاد و پرونده شکایت ما همچنان باز بود تا اینکه چند روز قبل فهمیدیم فرزین از زندان به مرخصی آمده و امروز هم مادرم با او قرار گذاشت که درباره اختلاف‌شان با هم صحبت کنند.

بدین ترتیب مأموران سراغ فرزین رفتند که دریافتند وی پس از حادثه به مکان نامعلومی گریخته‌است. در حالی که بازبینی دوربین‌های مداربسته نشان می‌داد روز حادثه حمیده سوار خودروی پژوی فرزین شده است، وی به عنوان مظنون حادثه تحت تعقیب قرار گرفت تا اینکه صبح دیروز متهم پس از سه ماه فرار خودش را به مأموران پلیس معرفی کرد.

متهم در بازجویی‌ها منکر قتل زن میانسال شد و در ادعایی گفت: سال‌۹۱ به اتهام حمل یک کیلو شیشه به حبس ابد محکوم شدم، اما مدتی بعد عفو شامل من شد و حبسم به ۲۵‌سال تقلیل یافت تا اینکه از سال‌۹۸ حکمم باز شد، به طوریکه در هفته می‌توانستم چند روزی به مرخصی بیایم. من چند روز قبل از حادثه به مرخصی آمدم که فهمیدم زن میانسال به قتل رسیده و از ترس فرار کردم. چون با او اختلاف مالی داشتم و پلیس هم به من مشکوک شده‌بود به همین خاطر از ترس اینکه دوباره راهی زندان نشوم فرار کردم و در این سه‌ماه در شهر‌های مختلف داخل چادر مسافرتی زندگی می‌کردم تا اینکه متوجه شدم اعضای خانواده‌ام را به اتهام فراری دادن من بازداشت کرده‌اند و تصمیم گرفتم خودم را معرفی کنم.

در حالی که متهم قتل را انکار می‌کند قاضی واحدی به چهار دلیل فرزین را بازداشت کرد و برای تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی قرار داد. اولین دلیل اختلاف میلیاردی او با مقتول است. دومین دلیل کشف آثار و لکه‌های خون داخل خودروی متهم که پس از آزمایش دی‌ان‌ای مشخص شد متعلق به مقتول است. سومین دلیل هم آخرین ملاقات مقتول با متهم است که دوربین‌های مداربسته آن را ضبط کرده‌اند و چهارمین دلیل هم فرار او پس از کشف جسد زن میانسال است که همگی نشان می‌دهد فرزین قاتل است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار