حیات انقلاب اسلامی در گرو زنده نگه داشتن یادامام ، شهدا و فرهنگ دفاع مقدس است
کد خبر: 1020308
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HQa
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۳:۰۰
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی
سردار کریمی گفت:همانگونه که امام و مقام معظم رهبری بارها حیات اسلام را وابسته به زنده نگه داشتن عاشورا و قیام امام حسین(ع) دانستند امروز نیز حیات انقلاب اسلامی در گرو زنده نگه داشتن یاد و خاطر امام ، شهدا و فرهنگ دفاع مقدس است.

سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت یاد و خاطر امام(ره) و شهدای دفاع مقدس بیان کرد:امروز در چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس این فرهنگ ارشمند به اوج تعالی و شکوفایی خود رسیده است و می توانیم بگوییم در چهلمین سالگرد دفاع مقدس زمان صدور این فرهنگ به دنیای اسلام و جهان فرا رسیده و باید از کلیه ابزارها و توان لازم برای تحقق این مهم به کارگیری کنیم.

وی افزود:چهلمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس در حقیقت طلیعه‌ای است برای ورود به مرحله جدیدی از شکوفایی شدن دستاوردهای دفاع مقدس در گام دوم و باید به کارگیری این فرهنگ بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

سردار کریمی اظهار کرد:چهلمین سالگرد دفاع مقدس را در حالی شروع می کنیم که شاهد بیانات نورانی و گوهر بار فرمانده معظم کل قوا خواهیم بود و قطعا بیانات ایشان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و ریل گذاری آینده در نظام اسلامی را مشخص خواهد کرد.

فرمانده سپاه روح الله بابیان اینکه روز تاریخی ۳۱ شهریور ماه سال ۹۹ به همان اندازه اهمیت دارد که روز ۲۲ بهمن سال ۹۷ اهمیت داشت افزود: اگر در روز ۲۲ بهمن سال ۹۷ وارد گام دوم انقلاب شدیم در روز ۳۱ شهریور ماه سال۹۹ وارد گام دوم دفاع مقدس خواهیم شد که وجه مشترک این دو ادامه باقدرت همراه با جدیت و به کارگیری همه ظرفیت ها و توان داخلی است که البته نصب العین قرار دادن بیانات مقام معظم رهبری یک اصل و ضرورت مهم محسوب می شود.

وی تصریح کرد:فرهنگ دفاع مقدس برگرفته از بخش کوچکی از حماسه عظیم حسینی است و در طول چهل سال اول انقلاب به وضوح دیدیم هرکجا که فرهنگ دفاع مقدس را الگو و روش خود قرار دادیم به دستاوردهای بسیار زیادی رسیدیم و این الگوپذیری باید در گام دوم دفاع مقدس بیش از گذشته مورد توجه باشد.

سردار کریمی با اشاره به اینکه به کارگیری فرهنگ دفاع مقدس در طول این سال ها معادلات و برنامه ریزی های دشمنان قسم خورده را دچار استیصال و نابودی کرده است گفت: اگر امروز دشمنان همه تمرکز خود را برای ضربه زدن به کار گرفته اند تنها راه عبور از این پیچ به کارگیری فرهنگ دفاع مقدس است.

فرمانده سپاه روح الله  عنوان کرد:فرهنگ دفاع مقدس انبساطی از فرهنگ عاشورا است و رزمندگان اسلام در طول هشت سال دفاع مقدس راه عاشورایی را طی کردند که هدایت ها و قدرت کلام حضرت امام(ره) در بسیج کنندگی مردم برای مشارکت در پیشبرد دفاع مقدس توانست حماسه ای از جنس عاشورا را رقم بزند و امروز ما وظیفه داریم این حماسه را همواره زنده نگه داریم.

وی تاکید کرد:همانگونه که امام و مقام معظم رهبری بارها حیات اسلام را وابسته به زنده نگه داشتن عاشورا و قیام امام حسین(ع) دانستند امروز نیز حیات انقلاب اسلامی در گرو زنده نگه داشتن یاد و خاطر امام ، شهدا و فرهنگ دفاع مقدس است.

سردار کریمی بااشاره به اینکه امروز چهلمین سالگرد دفاع مقدس را در شرایطی سپری می کنیم که سردار پر افتخار اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی در بین ما نیست گفت:  راه و مکتب ایشان در وجود فرزندان حضرت روح الله همواره زنده است و قطعا در گام دوم انقلاب اسلامی فرزندان ایران اسلامی راه مالک اشتر مقام معظم رهبری را پرقدرت تر از گذشته ادامه خواهند داد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار