عملیات ساماندهی ورودی سنندج ـ همدان بزودی آغاز می‌شود
کد خبر: 1020064
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HMe
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷
شهردار سنندج گفت: طرح ساماندهی ورودی سنندج - همدان در آینده نزدیک شروع می‌شود.

حشمت‌اله صیدی در گفت‌وگو با خبرنگاران در سنندج اظهار کرد: عملیات ساماندهی ورودی سنندج همدان  بزودی آغاز می‌شود.

شهردار سنندج با بیان اینکه مبادی ورودی شهر یکی از مهم‌ترین ساختار کالبدی و فضایی در شهر است، اظهار داشت: ورودی شهرها به دلیل اینکه معرف آن شهر بوده؛ ساماندهی آن  بسیار حائز اهمیت است.

صیدی گفت: ورودی‌های شهر اولین تقاطعی هستند که مسافران و گردشگران در بدو ورود به شهر با آن روبرو می‌شوند و بخش عمده تصورات آنها در خصوص فرهنگ و آبادانی شهر در آن لحظه شکل می‌گیرد از این رو ساماندهی و زیباسازی ورودی های شهرها در دستور کار این شهرداری قرار گرفت.

وی بیان کرد: بلوار ابن سینا دروازه ورودی شهر به مرکز کشور است که از لحاظ بار ترافیکی یکی از بلوارهای پر ترافیک و از لحاظ فضای بصری هم چندان مطلوب نیست.

وی از آغاز اجرای طرح ساماندهی ورودی سنندج ـ همدان خبر داد و گفت: از سمت میدان محمدی تا محل پلیس راه  فعالیت‌های عمرانی در راستای ساماندهی و بهسازی بلوار ابن سینا اجرا خواهد شد.

شهردار سنندج  اعلام کرد: تعریض دو لاین رفت و برگشت بلوار ابن سینا، اصلاح هندسی میدان محمدی، احداث میدان و جداره سازی  از جمله اقدامات در راستای ساماندهی مسیر ورودی سنندج ـ همدان است.

صیدی خاطرنشان کرد: عرض این بلوار 45 متر و طول آن نیز یک هزار و 600 متر است.

وی همچنین افزود: عملیات اصلاح هندسی میدان محمدی نیز با هدف کاهش و روان سازی ترافیک، بهبود سطح ایمنی در ترافیک شهری، روان‌سازی ترددهای شهری و کاهش ترافیک و حذف نقاط حادثه خیز انجام می‌شود.

شهردار سنندج تصریح کرد: در راستای اجرای این طرح در سال 97 بخشی ازبلوار این سینا تعریض شد. 

وی عنوان کرد: در راستای ساماندهی بلوار ابن سینا  لاین رفت از سمت سنندج به همدان 6 متر و لاین مقابل نیز به متراژ 4 متر تعریض  خواهد شد.

وی هزینه اجرای طرح ساماندهی مسیر ورودی سنندج – همدان را بدون تملک 150 میلیارد ریال اعلام کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار