یک هزار و ۹۶ روستای استان اردبیل به شبکه ملی اطلاعات متصل شد
کد خبر: 1017681
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GkD
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۹
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل:
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: با افزایش سایت‌های ارتباطی نسل سوم و چهارم و توسعه ارتباطات در مناطق محروم، یک هزار و ۹۶ روستای استان اردبیل به شبکه ملی اطلاعات متصل شده است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، بهروز رزمی با اشاره به افزایش بیش از 2 برابری تعداد سایت‌های ارتباطی استان اردبیل در دوره خدمت دولت تدبیر و امید اظهار کرد: در ابتدای دولت یازدهم تعداد 490 روستای استان اردبیل به شبکه ملی اطلاعات متصل بود که با ادامه اقدامات زیربنایی، این میزان به یک هزار و 96 روستا افزایش یافت.

وی افزود: تعداد سایت‌های ارتباطی با تکنولوژی نسل دوم از 452 سایت در ابتدای دولت یازدهم به 936 سایت، تعداد سایت‌های نسل سوم از 350 مورد به 727 سایت و تعداد سایت‌های نسل چهارم نیز از 250 سایت ارتباطی به 727 سایت رسیده است.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل افزایش بیش از دو برابری سایت‌های ارتباطی در این استان را در سطح کشور کم‌نظیر خواند و با اشاره به نقش افزایش تعداد سایت‌های ارتباطی در توسعه ارتباطات ایمن و سریع اظهار کرد: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز بر گسترش عدالت ارتباطی و توجه به مناطق محروم تاکید دارد.

وی با اشاره به افتتاح 79 پروژه ارتباطی استان اردبیل با حجم سرمایه‌گذاری 517 میلیارد ریال در هفته دولت اضافه کرد: اجرای این طرح‌ها موجب توسعه ارتباطات و کاهش شکاف دیجیتال بین شهر و روستا در استان اردبیل شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار